Antonamasia

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Antonamasia

Příspěvekod LamerCz » 14. červen 2010, 21:50

Obrázek


Styl : Melodic/Gothic Metal

Původ : Australie(Sydney)

Texty o : Lásce, Zoufalství, Beznaději

Vznik : 2003

Sestava:

Chis King - Guitar

Jaymes Farr - Bass

J - Keys/Samples

Cassie Dallas - Vocals

Pete - Bass

Andrew Barrington - Bass

Rage Carter - Drums


Antonamasia, australská kapela hrající velmi zajímavou hudbu. Začátky se datují k roku 2003. Jelikož kapela ztratila svou zpěvačku, hledá zpěváka/zpěvačku, nehraje a vydala pouze Keeping Nothing EP (2006).


Keeping Nothing EP (2006)

Obrázek

1.Gone 03:05

2.Keeping Nothing 03:22

3.Still I Bleed 03:50

4.Asphyxiation Theory 03:47

5.Driven Away 03:01

6.Shatter 04:37

Total playing time 21:42




LamerCz
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Krnov
Příspěvky: 11
Registrován: 28. květen 2008, 21:47

Re: Antonamasia

Příspěvekod Jespe » 14. červen 2010, 22:45

No, opravdu po dlouhé době, co jsem (díky tobě) objevil nějakou, pro mě neznámou, skupinu. Přiznám se, že většina nově založených melodických kapel s ženským vokálem, mě příliš neoslovují. Přijdou mi hodně bezzubé, s žádným nápadem a mnohdy i tak špatným zvukem, že se divým, jak pod takovým vydavatelstvím můžou být vůbec nabízeny v kamenných obchodech. Jako by strůjci těchto kapel nahrazovali tyto nedostatky bujným poprsím a sázeli tak na jistotu pánského osazenstva v publiku. A to tvrdím i přesto, že jsem věrným fanouškem kapel jako Nightwish, Tristania, Sirenia, The Sins of Thy Beloved, Theatre of Tragedy, Leaves' Eyes apod.

Ovšem musím konstatovat, že mě tato australská partička celkem nadchla! Hudebně docela vyspělá a místy laděná do větší progresse a zvuk (na to, že jde o jejich prvotinu) taky solidní. Neříkám, že jde o převratnou kapelu, ale domnívám se, že jde o skupinu, která nikoho neurazí a pokud se jim bez větší úhony podaří najít za mikrofon vhodnou osobu, mohli by se dostat do většího podvědomí (i přes velkou konkurenci) nejen australských fans, protože dle mého na to mají.

Nejvíc mě nadchly asi tyto skladby:


Obrázek
Uživatelský avatar
Jespe
Šéfredaktor
Šéfredaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Zlín (Vizovice)
Příspěvky: 2396
Registrován: 14. říjen 2008, 8:50

Re: Antonamasia

Příspěvekod LamerCz » 15. červen 2010, 16:08

Těší mě že jsem někomu ukázal něco neznámého. Tahle skupinka se mě sakra libi tak sem jsem se podělil :) jinak mě osobně se libí :

LamerCz
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Krnov
Příspěvky: 11
Registrován: 28. květen 2008, 21:47


Zpět na Gothic Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron