Crematory

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Crematory

Příspěvekod Jim » 19. březen 2018, 17:04

Vypadá to,že Crematory jen chtěli mobilizovat své fanoušky,ale výsledek je ten ,že si vlastně nakáleli do vlastního hnízda :roll:
Mimochodem podobné řečí vedl před 20ti lety po vydání alba Psycho Cirkus i jistý Gene Simmons,ale pak to nějak rozchodil :D
A abych nebyl OT tak tady je nový singl Crematory,který od pátku 23tis. vzhlédnutí,slušné číslo.

Uživatelský avatar
Jim
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Slezko
Příspěvky: 214
Registrován: 15. prosinec 2016, 15:36

Re: Crematory

Příspěvekod Mark » 19. březen 2018, 18:50

Myslím, že počet shlédnutí úzce souvisí s tím, co Crematory rozpoutali. Takový poměr mínusů v hodnocení na youtube jsem už dlouho neviděl a k tomu slušný shitstorm v reakcích pod videem. Crematory se zřejmě rozhodli řídit heslem negativní reklama taky reklama a nevadí co se o nás říká, hlavně že se o nás mluví. :mrgreen:
Mark
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 72
Registrován: 14. prosinec 2016, 22:24

Re: Crematory

Příspěvekod Kezir » 19. březen 2018, 19:12

Prdovous píše:@ad Kezir: takovy ty reci, kde byla deska nahravana a kdo ji mastroval je kolikrat podle me predevsim vytazeni produkce na svetlo, aby bylo videt, ze za tou deskou nestoji jen kapela, ale i par celkem dulezitejch a sikovnejch lidi v pozadi, aby se ta nahravka dala poslouchat a neznelo to jako z prdele, nikoliv jako opravneni k tomu, aby mohla byt na CDku vyssi cenovka (kterou imo stejne udela spis marze obchodnika, nez kapela).


Ano, máš pravdu a já ani netvrdím, že říci kdo za deskou dál stojí je, aby se lépe prodávala ...spíše chci říci, že jsou kapely - příkladem budiž domácí Pipes and Pints, kteří si vysní, že svou desku nahrají někde v USA u někoho kdo si za tu práci vezme 10x více jak stejně šikovný člověk v Evropě, nehledě na náklady s cestou, ubytováním a další, které taková cesta za oceán obnáší. Namluví jak v tom a onom studiu nahrával ten a onen umělec a fans by se s z toho měl posadit na zadnici a vytasit pětikilo za něco, co dá se označit za splněný sen kapely ale pro tebe, jako posluchače, je to další řadová deska. A pokud nejsi znalec nad znalce, tak rozdíl nepoznáš :) Tím ani neříkám, že to Crematory udělali :)

A ano, marže obchodníkům, vydavatelům a další příživníkům je enormní a kapela má z prodeje vlastní desky opravdu nepatrný zlomek což je taky hnus. Ale prostě to tak je. Chceš prorazit? Musíš mít vydavatele který tě zaštítí prachama na potřebné věci, udělá ti marketing a tak, ale něco to stojí, musíš mu dát kousnout svého koláče ale to neznamená, že pak bude kapela plakat nad tím, jak blbě jdou prodeje. Znamená to, že někde je chyba ...hudba, kterou děláš nemá takový záběr posluchačů, na FB se chováš jako malé děcko, rozčiluješ se jak lidi nechtějí tvou muziku atd. a to ti spíše zlomí vaz než ti pomůže...

Netvrdím, že by lepší marketing udělal lepší prodej ale jejich výstup je také nevylepší a to si pánové možná neuvědomili...

Streamovací služby jsou kapitola sama o sobě :) Já mám Spotify, jsem smířen s tím, že mých 6 éček se asi nedostane tam, tak bych rád, protože s počtem poslechů by to byl sotva desetník za skladbu, něco kolem 1Kč za album ...pokud mě deska zaujme, řeším to nákup fyzického nosiče, při nejlepší na koncertě té kapely, jinak v jednom krámku u nás v Přerově :) Návštěva koncertů je samozřejmostí, byť jich nemám na kontě tolik, co bych chtěl ...

Noo a jsme už docela občas OT :D
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Crematory

Příspěvekod Prdovous » 19. březen 2018, 23:17

Tak ono to v návaznosti na reakci Crematory ani není moc OT :) A souhlas, to, co udělali Pipes&Pints mi přijde jako sračka, která je fakt zbytečná, a kdyby na to ta kapela měla koule nebo výsledky, dávno tam jede sama a nemusí na to vybírat prachy přes Hit Hit, nebo co vlastně. Nic moc, no.

PS: Nahypovat a naleštit se dá dneska kus kdejakýho hovna, když to svěříš do správnejch rukou (jedno takový máme v čele vlády v demisi), akorát se u toho nesmíš tvářit jako vyčerpaná troska na sklonku existence :D
Skrytý obsah
A my pořád v cizích bytech, každou noc hledáme skrýše,
a nikdo nás nezná, dokud se pořádně nezapíšem,
je třeba rozbíjet věci nahlas a uvnitř křičet tiše,
a sahat si na stehna, a plivat na zdi katedrály,
to jen ze rtů vychází jeda stejkovej nůž krouží v břiše,
a ovšem co se stane, o tom napíšeme seriály,
a než shoříme v bažinách za devatero horami a lesy,
bylo by to fajn, řekneme si, lovci motýlů ze třetí říše.
Uživatelský avatar
Prdovous
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Prag / Aussig
Příspěvky: 2468
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 4. srpen 2009, 12:09
Aktivní v kapele: Ústecká nesvatá Legie

Re: Crematory

Příspěvekod jane187 » 20. březen 2018, 0:45

silmarill píše:edit: pozerám na ich FB a myslím že týmto to doebali úplne:
Skrytý obsah
Obrázek

to začíná být fakt zajímavý tohle :tlesk: :lol: :lol:
Krizové PR level 999 :D
Uživatelský avatar
jane187
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 30
Příspěvky: 1534
Registrován: 24. červenec 2010, 23:35

Předchozí

Zpět na Gothic Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron