Vůbec poprvé v historii České republiky nás Dee Snider se skupinou TWISTED SISTER navštívil na Masters of Rock 2011 a u mnoha fanoušků se toto vystoupení zapsalo jako nejlepší show festivalu Masters of Rock! Legendární skupina TWISTED SISTER již ukončila svou činnost, ale Dee Snider – její frontman a jedna z velkých osobností světové rockové scény se letos na Masters vrací!

Přijíždí potěšit své fanoušky podruhé a nebude to ledajaká show! Dee Snider přiveze sólové album a zcela novou pódiovou show s novým zvukem. Zbrusu nové album se jmenuje „We Are The Ones“, a to vám Dee představí exkluzivně v rámci speciální show na Masters of Rock. Vzhledem k tomu, že Dee Snider napsal od roku 1976 všechny písně TWISTED SISTER, nesmí chybět v rámci jeho show také spousta oblíbených hitů této skupiny. Nenechte si ujít Dee Snidera v unikátní show, taková šance se už nemusí opakovat!

Poslechněte si song “So What” z poslední desky We Are the Ones

O autorovi

Administrátor & fotograf

Jsem správce a admin tohoto portálu. Starám se o jeho chod, propagaci a údržbu a občas i sem něco napíšu. Živím se designem webů a online marketingem. Bavím se focením, skládáním hudby, psaním a čtením. Mé metalové srdce bije pro pagan a black metal.

Související příspěvky

Diskuze k příspěvku