V polovině letošního dubna zasáhla fanoušky tragická zpráva o úmrtí krásné devětatřicetileté zpěvačky Trees of Eternity, Aleah Liane Stanbridge.

Její předčasný odchod do hudebního nebe silně zasáhl nespočet fanoušků a hudebních umělců včetně kytaristy Juhy Raivia, kterého se zpěvačkou pojil také osobní vztah. Ten nastínil, že ještě společně s Aleah stihli nahrát nové album, které si budeme moci poslechnout již v listopadu tohoto roku. A právě z alba Hour of the Nightingale (11. 11. 2016) je vyňata skladba Broken Mirror, díky níž můžete zavzpomínat na krásný melancholický hlas Aleah..

O autorovi

Šéfredaktor

Z nesčíslných paprsků slunce prodralo se smaragdovým listovím vzpřímených bříz na pravém břehu vánkem zčesané vizovické lučiny, chvíli si pohrálo po zaprášené, stářím i bujarými večery rozpráskané stěně postaršího domu a vniklo pak nečistou okenicí, mezi vrásčitými listy květiny, jež před nedávnem zahájila svůj krutý zápas smrti, až k mé lóži a s vášnivou hrdostí tak probudilo má těžká víčka. Procitnuvši z nejhlubších snů vlažného rána těžkopádně usedám na přistavěné štokrle, nacházejíc se vprostřed chladně nevlídné mramorové lodžie, kde uvědomiv si, co touhou mou jest, oblékám šat a vydávám se na spletitou pivní cestu romantika.

Související příspěvky

Diskuze k příspěvku