Když se švédská kapela Tiamat rozhodovala, ke které skladbě natočí svůj další videoklip, padl ukazováček na song s nálepkou Love Terrorists. Režie se zhostila pohledná Ioanna Lampropoulou. Kdybyste náhodou netušili, odkud je píseň vyňata, tak vězte, že si jí můžete poslechnout na poslední, v pořadí již desáté, desce The Scarred People, která se dokonce objevila na domácí půdě v oficiálním žebříčku na 11. pozici.

http://youtu.be/ZkeuiU4zhHA

 

The Scarred People bylo nahráno v německém městě Hagen (konkrétněji ve studiu Woodhouse Studios) za producentské přítomnosti Siggiho Bemma. O přebal desky se postaral mozek kapely Johan Edlund.

 

tiamat-album01. The Scarred People
02. Winter Dawn
03. 384
04. Radiant Star
05. The Sun Also Rises
06. Before Another Wilbury Dies
07. Love Terrorists
08. Messinian Letter
09. Thunder & Lightning
10. Tiznit
11. Born To Die (bonus
12. The Red Of The Morning Sun
13. Paradise (bonus
14. Divided “live” (bonus
15. Cain “live” (bonus)

O autorovi

Šéfredaktor

Z nesčíslných paprsků slunce prodralo se smaragdovým listovím vzpřímených bříz na pravém břehu vánkem zčesané vizovické lučiny, chvíli si pohrálo po zaprášené, stářím i bujarými večery rozpráskané stěně postaršího domu a vniklo pak nečistou okenicí, mezi vrásčitými listy květiny, jež před nedávnem zahájila svůj krutý zápas smrti, až k mé lóži a s vášnivou hrdostí tak probudilo má těžká víčka. Procitnuvši z nejhlubších snů vlažného rána těžkopádně usedám na přistavěné štokrle, nacházejíc se vprostřed chladně nevlídné mramorové lodžie, kde uvědomiv si, co touhou mou jest, oblékám šat a vydávám se na spletitou pivní cestu romantika.

Související příspěvky

Diskuze k příspěvku