The Foreshadowing úspěšně vyvrací podvědomé přesvědčení, že Itálie jsou jen Lacuna Coil či Rhapsody (of Fire), Elvenking a jim podobní. Věřte, že i na prosluněných plážích Středozemního moře je prostor k melancholické depresi, leč melodické – o tom nás může přesvědčit šestičlenná posádka The Foreshadowing, která se pohupuje na vodách gothic a doom metalové hudby.

Po čtyřletém čekání se fanoušci dočkali první skladby vypuštěné z alba Seven Heads Ten Horns, které vyjde 22. dubna přes Cyclone Empire. Nová skladba nese název Two Horizons.


 

S37Ftkb 

01. Ishtar
02. Fall Of Heroes
03. Two Horizons
04. New Babylon
05. Lost Soldiers
06. 17
07. Until We Fail
08. Martyrdom
09. Nimrod (The Eerie Tower / Omelia / Collapse / Inno al Dolore)

O autorovi

Šéfredaktor

Z nesčíslných paprsků slunce prodralo se smaragdovým listovím vzpřímených bříz na pravém břehu vánkem zčesané vizovické lučiny, chvíli si pohrálo po zaprášené, stářím i bujarými večery rozpráskané stěně postaršího domu a vniklo pak nečistou okenicí, mezi vrásčitými listy květiny, jež před nedávnem zahájila svůj krutý zápas smrti, až k mé lóži a s vášnivou hrdostí tak probudilo má těžká víčka. Procitnuvši z nejhlubších snů vlažného rána těžkopádně usedám na přistavěné štokrle, nacházejíc se vprostřed chladně nevlídné mramorové lodžie, kde uvědomiv si, co touhou mou jest, oblékám šat a vydávám se na spletitou pivní cestu romantika.

Související příspěvky

Diskuze k příspěvku