Panophobia je nové video kanadských melodic death metalových/corových The Agonist. Klip režíroval Ben McKinnon z Five Knights Productions.

The Agonist se v listopadu objeví také na pár koncertech v Asii, kde představují své 3. album Prisoners. CD se ocitlo na 19. pozici v žebříčku Top New Artist Albums (Heatseekers), jehož graf uvádí nejprodávanější alba nových a rozvíjejících umělců, definovaných jako těch, kteří se nikdy neobjevily v Top 100 of the Billboard 200.

 http://youtu.be/EdT7M4f2L9A

Album Prisoners vyšlo už vyšlo 4. června (Century Media Records). Desku produkoval Christian Donaldson (Cryptopsy) a mixoval Tue Madsen (The Haunted, Dark Tranquillity, Suicide Silence).

Obal desky onehdá popsala zpěvačka Alissa White-Gluz: ,,Chtěli jsme, aby chaotické vizuální zpracování přebalu skutečně odráželo chaotický zvuk kapely, ale chtěli jsme také ukázat, že texty na tomto albu jsou mnohem více introvertní …lidská tvář zůstala anonymní – nepatří k žádné konkrétní osobě, ale mohli bychom jí říkat “osamocený solipsista”.

 

01. You’re Coming with Me
02. The Escape
03. Predator & Prayer
04. Anxious Darwinians
05. Panophobia
06. Ideomotor
07. Lonely Solipsist
08. Dead Ocean
09. The Mass of the Earth
10. Everybody Wants You (Dead)
11. Revenge of the Dadaists 

O autorovi

Šéfredaktor

Z nesčíslných paprsků slunce prodralo se smaragdovým listovím vzpřímených bříz na pravém břehu vánkem zčesané vizovické lučiny, chvíli si pohrálo po zaprášené, stářím i bujarými večery rozpráskané stěně postaršího domu a vniklo pak nečistou okenicí, mezi vrásčitými listy květiny, jež před nedávnem zahájila svůj krutý zápas smrti, až k mé lóži a s vášnivou hrdostí tak probudilo má těžká víčka. Procitnuvši z nejhlubších snů vlažného rána těžkopádně usedám na přistavěné štokrle, nacházejíc se vprostřed chladně nevlídné mramorové lodžie, kde uvědomiv si, co touhou mou jest, oblékám šat a vydávám se na spletitou pivní cestu romantika.

Související příspěvky

Diskuze k příspěvku