Nový videoklip představuje také americké thrash metalové komando Testament. Skladba Native Blood je součástí nového alba Dark Roots of Earth, které prostřednictvím věhlasné nahrávací společnosti Nuclear Blast Records, vychází právě dnes! O produkci, mix a mastering se postaral britský producent Andy Sneap (Arch Enemy, Nevermore, Accept, Exodus) a o artwork umělec Eliran Kantor, který předtím pracoval s Atheist, Sigh, Anacrusis, GWAR atd.

 

http://www.youtube.com/watch?v=l5Ibm8mjSek

 

Klip vypráví příběh o dospívání domorodého indiána, který se setkává s nenávistí, rasismem, šikanou a různým obtěžováním. Jeho obranou je domovská příroda, která mu slouží jako útočiště a zároveň zde nabíjí sílu a medituje, aby mohl zvládnout tyto velmi těžké situace, a aby poctil sebe a své lidi, což se naučil od svého dědečka.

 

 

01. Rise Up
02. Native Blood
03. Dark Roots Of Earth
04. True American Hate
05. A Day In The Death
06. Cold Embrace
07. Man Kills Mankind
08. Throne Of Thorns
09. Last Stand For Independence

O autorovi

Šéfredaktor

Z nesčíslných paprsků slunce prodralo se smaragdovým listovím vzpřímených bříz na pravém břehu vánkem zčesané vizovické lučiny, chvíli si pohrálo po zaprášené, stářím i bujarými večery rozpráskané stěně postaršího domu a vniklo pak nečistou okenicí, mezi vrásčitými listy květiny, jež před nedávnem zahájila svůj krutý zápas smrti, až k mé lóži a s vášnivou hrdostí tak probudilo má těžká víčka. Procitnuvši z nejhlubších snů vlažného rána těžkopádně usedám na přistavěné štokrle, nacházejíc se vprostřed chladně nevlídné mramorové lodžie, kde uvědomiv si, co touhou mou jest, oblékám šat a vydávám se na spletitou pivní cestu romantika.

Související příspěvky

Diskuze k příspěvku