Dne 17. ledna 2015 se bude konat v plzeňském Parlamentu Panzer Storm Fest! Zahrají Sekhmet, Winterheart, Necroratory a Second Side!

Hlavní skupinou večera budou zajisté čeští black metalisté Sekhmet! Za svých 12 let existence mají na kontě čtyři alba a na příští rok plánují vydat další. Jejich surový pekelný black metal vytvářející dokonale temnou atmosféru vás okamžitě chytne. V Parlamentu bude rozpoutáno peklo ve jménu Sekhmet!

Dále k nám až z Maďarska přicestuje skupina Winterheart. V čele s hlavním skladatelem a zpěvákem, Adamem Thotem, hrají svůj depresivní black metal již 7 let, s novým albem jsou trochu více experimentující, ale rozhodně nezklamou. Depresivní melodie a texty, brutální vokál a klasický black metalový zvuk dohromady, takže rozhodně je se na co těšit, protože kapela opravdu vyniká ve svém žánru.

S kapelou Winterheart k nám z Maďarska přijede také skupina Necroratory! Black metal jak se patří, se stejným zpěvákem a kytaristou – Adamem. Kapela hraje 4 roky a minulý rok vydala své debutové album – Mad Disease.

A Second Side, plzeňská metal/metalcore banda! Jejich nedávný debutový koncert měl velké ohlasy a museli třikrát přidávat, takže určitě stojí za to si je také poslechnout.

Koncert se bude odehrávat 17.1. 2015 v plzeňském klubu Parlament, který najdete v ulici Kollárova 2. Vstup je 130 kč a hrát se začne v 19:30.

 FB Událost

 

Diskuze k příspěvku