Čtvrté album od metalcoristů Miss May I z amerického státu Ohio vyjde 29. Dubna prostřednictvím vydavatelství Rise Records. Album produkoval Terry Date, který dříve pracoval s kapelami jako Pantera, Deftones nebo Bring Me The Horizon.

Frontman Levi Benton se vyjádřil v rozhovoru pro Metal Hammer, proč si vybrali zrovna Terryho. rise of the lion,,Chtěli jsme Terryho, protože jsme všichni velcí fanoušci Pantery.Když dostanete šanci pracovat s Terrym, prostě ji přijmete! Vždy jsme ho chtěli, ale byl mimo naše cenové možnosti. Je takový Bentley mezi producenty a mi jsme si mohli dovolit pouze Ford”.

Co se týče hudebního směřování nového alba, Benton řekl:  ,,Po několika letech na cestách a růstu kapely po albu At Heartjsme se vrátili k psaní a přidali jsme do nového alba mnoho nových vlivů. Na albu jsou pomalejší písně, brutálnější písně a taky je album hodně ovlivněno thrash metalem. Žádné dva songy nejsou stejné.”

Rise of The Lion bude k dispozici jako digitální kopie, CD a vinyl.

Celosvětové vydání alba bude podpořeno krátkým turné po USA v dubnu a květnu spolu s kapelou For The Fallen Dreams.

https://www.youtube.com/watch?v=Z1ZF054_0Ns

O autorovi

Co mám rád: Metal, Stolní tenis, tetování, Geishu a kontroverzi. Co nesnáším: Metallicu (nezabijte mě), bolest hlavy a fotbal. Bydlím na jižní Moravě, mám 21 let a metalu se věnuju od svých 14 let (Iron Maiden, Judas Priest atd...) Po nějaké době mě tyto kapely přestaly stačit a upnul jsem svůj zájem směrem k extrémnějším odnožím těžkého kovu, kde jsem zůstal až dodnes .

Související příspěvky

Diskuze k příspěvku