V pátek mělo začít fanoušky očekávané letní turné kontroverzního zpěváka Marilyna Mansona, jenže namísto provokativní show na moskevském Park Live festivalu se lidé dočkali pouze prázdného pódia a výhružky bombovým útokem, kterým hrozili náboženští fanatici, jež předtím napadli kapelu, a díky nimž byly zrušeny koncerty v Moskvě, Novosibirsku a ukrajinském Kyjevu.

Zraky příznivců amerického provokatéra se k ruským koncertům točí hlavně proto, že sám frontman avizoval, že by měly zaznít i nové skladby. Ty ovšem na setlistu pro neuskutečněný koncert nebyly. Bylo na něm však sedmnáct jiných písní převážně z doby největšího boomu kapely. Nejvíce prostoru dostává album Antichrist Superstar, z něhož by mělo zaznít sedm písní. Dá se tedy očekávat, že podobný set představí i při pražském koncertu, který se uskuteční 12. srpna ve Velkém sále Lucerny.

Manson také představil nové složení své kapely. Po několika letech se k baskytaře vrací Jeordie White známý spíš jako Twiggy. Kytaru do rukou vezme autor soundtrackové hudby, který s Mansonem spolupracoval při tvorbě nových písní Tyler Bates. Za bicí se pak posadí Gil Sharone, který Vám může být známý z kapely Stolen Babies nebo The Dillinger Escape Plan.

Plánovaný setlist pro ruské koncerty:

1.Angel With The Scabbed Wings

2.Disposable Teens

3.No Reflection

4.Hey, Cruel World…

5.Little Horn

6.Get Your Gunn

7.Personal Jesus

8.mOBSCENE

9.The Dope Show

10.Rock Is Dead

11.Mister Superstar

12.Sweet Dreams (Are Made of This)

13.Tourniquet

14.This Is the New Shit

15.Irresponsible Hate Anthem

16.The Reflecting God

17.The Beautiful People

 

 

Diskuze k příspěvku