Měli jsme tu videoklip od skupiny Nile, od skupiny God Seed, a aby toho nebylo málo, nový klip představuje také třetí formace, která se objevila na letošním Winter Masters of Rock ve Zlíně. Jsou to Kreator a jejich Civilization Collapse. Abychom to tedy upřesnili: německá thrash metalová formace Kreator vydala před necelými 3 týdny nový singl, který nese název Civilization Collapse – jeho součástí je i stejnojmenná skladba, k níž byl natočen videoklip. Ten pojednává o nedávných nepokojích v Řecku.

Pozorný fanoušek však ví, že skladba vyšla už se studiovým albem Phantom Antichrist, jehož kopií se v USA prodalo na 3900 během prvního týdne vydání, díky čemuž se Kreator dostali na 1. pozici v grafu Top New Artist Albums, který uvádí nejprodávanější alba u nových či rozvíjejících se umělců, definovaných jako těch, kteří se nikdy neobjevili v Top 100 of The Billboard 200.

 
1. Civilization Collapse
2. Wolfchild
  1. Civilization Collapse
2. Wolfchild


O autorovi

Šéfredaktor

Z nesčíslných paprsků slunce prodralo se smaragdovým listovím vzpřímených bříz na pravém břehu vánkem zčesané vizovické lučiny, chvíli si pohrálo po zaprášené, stářím i bujarými večery rozpráskané stěně postaršího domu a vniklo pak nečistou okenicí, mezi vrásčitými listy květiny, jež před nedávnem zahájila svůj krutý zápas smrti, až k mé lóži a s vášnivou hrdostí tak probudilo má těžká víčka. Procitnuvši z nejhlubších snů vlažného rána těžkopádně usedám na přistavěné štokrle, nacházejíc se vprostřed chladně nevlídné mramorové lodžie, kde uvědomiv si, co touhou mou jest, oblékám šat a vydávám se na spletitou pivní cestu romantika.

Související příspěvky

[fbcomments]