Dawn of Heathen Warriors vol. 2 je druhý ročník úspěšného pagan metalového turné, které zanechalo nesmazatelnou stopu v srdci každého pohana.

Rok se sešel s rokem a připravili jsme pro vás druhý ročník. Akce proběhne za účasti rakouských Tulsadoom, které můžete znát z loňského ročníku Phantoms of Pilsen. Ti vydali nové album Barbarian Steel a přijedou ho sem k nám představit. Dále vystoupí němečtí Knaat – mladá pagan/folk metalová banda z Mnichova, která nedávno vydala své debutové album Die Lichtung a Ancestral Volkhves, špička slovenského blackmetalu, kterou snad ani nemusím představovat. Večer načnou, stejně jako minulý rok, pagan/folkmetaloví Odraedir, kteří představí své nové EP Troll´s Cave a dále se v Praze objeví brněnská profláklá black/doom metalová formace Tisíc Let Od Ráje. V Brně místo nich vystoupí polští folk metalisté Radogost, kteří rovněž zahrají ze své nejčerstvější desky. Cena v předprodeji je letos nižší, pouze 150Kč a na místě dáte za lupen rovných 200Kč. Všichni příznivci severu, doražte v hojném počtu! :-)

A lístek opět nikam nezahazujte, po předložení v kamenném obchodě Drakkaria dostanete slevu 10% na stříbrné a bronzové šperky! :-)

Stránka akce


Dawn of Heathen Warriors2 PrahaProfily kapel

PRAHA – RC Exit-us
BRNO – Favál klub


KNAAT
(DE) – PAGAN/FOLK METAL
https://www.facebook.com/KnaatBand

TULSADOOM (AUT) BARBARIAN TRASH METAL
https://www.facebook.com/Tulsadoom

ANCESTRAL VOLKHVES (SK) – BLACK METAL
http://bandzone.cz/ancestralvolkhves

ODRAEDIR – PAGAN/FOLK METAL
http://bandzone.cz/odraedirHOST PRAHA:
TISÍC LET OD RÁJE – BLACK/DOOM METAL
www.tlor.cz

HOST BRNO
RADOGOST – FOLK METAL
www.radogost.pl


 

http://www.youtube.com/watch?v=pNSQbuotWNo

O autorovi

Šéfredaktor

Z nesčíslných paprsků slunce prodralo se smaragdovým listovím vzpřímených bříz na pravém břehu vánkem zčesané vizovické lučiny, chvíli si pohrálo po zaprášené, stářím i bujarými večery rozpráskané stěně postaršího domu a vniklo pak nečistou okenicí, mezi vrásčitými listy květiny, jež před nedávnem zahájila svůj krutý zápas smrti, až k mé lóži a s vášnivou hrdostí tak probudilo má těžká víčka. Procitnuvši z nejhlubších snů vlažného rána těžkopádně usedám na přistavěné štokrle, nacházejíc se vprostřed chladně nevlídné mramorové lodžie, kde uvědomiv si, co touhou mou jest, oblékám šat a vydávám se na spletitou pivní cestu romantika.

Související příspěvky

Diskuze k příspěvku