Hard rockové dívčí kvarteto Crucified Barbara nedávno zveřejnilo nový videoklip ke skladbě Rock Me Like The Devil, která se objevila na třetím studiovém albu The Midnight Chase (28. 5. 2012, Nuclear Blast). O klip, který byl natáčen ve švédském Gotenburgu, se postarala společnost 11Frames Productions.

 

http://www.youtube.com/watch?v=tjL5apEyiig&feature=player_embedded

 

Kapela, jež můžete dobře znát i z českého festivalu Masters of Rock, vznikla ve Stockholmu v roce 1998. Byla založena baskytaristkou Idou Evileye (dnes ženou Tomase Haakeho – bubeník Meshuggah) a kytaristkou Klarou Force. Crucified Barbara nosí značku rock ‘n’ rollu s rýhou klasického metalu a škrábanci punku, popu i thrashe. Ida Evileye dominuje se svou věrnou baskytarou značky Sandberg, Klara Force dovádí s 76 Gibson Explorer, Mia Coldheart je mimo své nesmlouvavé vokály známá svojí Gibson Gothic Flying V a Nikci Wicked zkušeně osedlává bicí značky Yamaha Maple. Teď už třeba víte, jaké děti by mohli vzejít z blízkého kamarádství kapely The Runaways s Motörhead.

 

 

01. Crucifer
02. Shut Your Mouth
03. Into The Fire
04. Rules And Bones
05. Everything We Need
06. If I Hide
07. Rock Me Like The Devil
08. Kid From the Upperclass
09. The Midnight Chase
10. Count Me In
11. Rise And Shine 

 

O autorovi

Šéfredaktor

Z nesčíslných paprsků slunce prodralo se smaragdovým listovím vzpřímených bříz na pravém břehu vánkem zčesané vizovické lučiny, chvíli si pohrálo po zaprášené, stářím i bujarými večery rozpráskané stěně postaršího domu a vniklo pak nečistou okenicí, mezi vrásčitými listy květiny, jež před nedávnem zahájila svůj krutý zápas smrti, až k mé lóži a s vášnivou hrdostí tak probudilo má těžká víčka. Procitnuvši z nejhlubších snů vlažného rána těžkopádně usedám na přistavěné štokrle, nacházejíc se vprostřed chladně nevlídné mramorové lodžie, kde uvědomiv si, co touhou mou jest, oblékám šat a vydávám se na spletitou pivní cestu romantika.

Související příspěvky

Diskuze k příspěvku