Německá skupina Crematory je ve svých gotických vodách bezesporu legendou. Netrhá sice žádné žebříčky, neplní plátky hudebních časopisů či webzinů a nemá tak silnou veřejnou podporu, ale to nemění nic na faktu, že spousta kapel je uvádí jako svůj zdroj inspirace a že je tomu už 22 let, co se v německém Mannheimu zformovali.

21. ledna 2014 vyjde jejich 12. studiová deska Antiserum. Tu bude tvořit 11 skladeb včetně té videoklipové s názvem Shadowmaker.

http://www.youtube.com/watch?v=eiIAOv8nnjM


 

146192CrematoryAntiserumWEB

 

01. Apocalyptic Vision
02. Until The End
03. Shadowmaker
04. If You Believe
05. Inside Your Eyes
06. Kommt Näher
07. Irony Of Fate
08. Virus
09. Back From The Dead
10. Welcome
11. Antiserum

O autorovi

Šéfredaktor

Z nesčíslných paprsků slunce prodralo se smaragdovým listovím vzpřímených bříz na pravém břehu vánkem zčesané vizovické lučiny, chvíli si pohrálo po zaprášené, stářím i bujarými večery rozpráskané stěně postaršího domu a vniklo pak nečistou okenicí, mezi vrásčitými listy květiny, jež před nedávnem zahájila svůj krutý zápas smrti, až k mé lóži a s vášnivou hrdostí tak probudilo má těžká víčka. Procitnuvši z nejhlubších snů vlažného rána těžkopádně usedám na přistavěné štokrle, nacházejíc se vprostřed chladně nevlídné mramorové lodžie, kde uvědomiv si, co touhou mou jest, oblékám šat a vydávám se na spletitou pivní cestu romantika.

Související příspěvky

[fbcomments]