Česká naděje corových vod, kapela Corposant, právě vydává nový videoklip, který byl natočen ke skladbě s názvem Payments To Life. Brněnský kvintet lze zaškatulkovat do odnože progresivního metalcoru, ovšem pozorného posluchače můžou překvapit i vlivy jiných subžánrů.

Skladba pochází z loňského EP alba My Hard Reborn a o videoklip se postaral brněnský kolega Radim Věžník z Rattle Bucket.

https://www.youtube.com/watch?v=Ghkkx_uhldI&feature=player_embedded

Pro více informací navštivte FB stránku kapely.

O autorovi

Šéfredaktor

Z nesčíslných paprsků slunce prodralo se smaragdovým listovím vzpřímených bříz na pravém břehu vánkem zčesané vizovické lučiny, chvíli si pohrálo po zaprášené, stářím i bujarými večery rozpráskané stěně postaršího domu a vniklo pak nečistou okenicí, mezi vrásčitými listy květiny, jež před nedávnem zahájila svůj krutý zápas smrti, až k mé lóži a s vášnivou hrdostí tak probudilo má těžká víčka. Procitnuvši z nejhlubších snů vlažného rána těžkopádně usedám na přistavěné štokrle, nacházejíc se vprostřed chladně nevlídné mramorové lodžie, kde uvědomiv si, co touhou mou jest, oblékám šat a vydávám se na spletitou pivní cestu romantika.

Související příspěvky

Diskuze k příspěvku