Butcher Babies a jejich dámské pěvecké duo nelze mužským okem přehlédnout, o čemž napovídají především jejich živá vystoupení (ukázky můžete vidět níže). Jejich hudba stojí na základě kombinace metalcoru s heavy metalem, což ve výsledku tak trochu tvoří žánr neo-thrash metal, s nímž jsou často spojováni.

Skupina pochází z Los Angeles a vedle frontmanek Carly Harvey a Heidi Shepherd zde brousí kytarové struny Henry Flury, na ty basové bublá Jason Klein a napnuté blány bourá Chris Warner. Butcher Babies, kteří spolupracují s producentem Joshem Wilburem (Gojira, Lamb of God, Hatebreed), jsou na podzimním turné s Marilynem Mansonem.

Letos vydali svou debutovou studiovku Goliath (Century Media Records) a k ní byl v září natočen videoklip s nálepkou skladby Magnolia Blvd.

http://www.youtube.com/watch?v=TjsAloS0ctk

Na začátku jsme si přece řekli, že jsou holky výjimečné svým vystupováním, důkazy zde:

 

4989983506_dc43ccd28d_znightranger-parties-at-cat-club-cannonball-at-drais-kelis-and-robyn-at-music-box.5138431.87Heidi+Shepherd+48+Hours+Festival+Day+1+VG2HGfEn1Ffl
Carla+Harvey+48+Hours+Festival+Day+1+2MGj4r3H2c1lButcher24923131044_fe20aa344b_z

http://www.youtube.com/watch?v=swzqUrYxjes

O autorovi

Šéfredaktor

Z nesčíslných paprsků slunce prodralo se smaragdovým listovím vzpřímených bříz na pravém břehu vánkem zčesané vizovické lučiny, chvíli si pohrálo po zaprášené, stářím i bujarými večery rozpráskané stěně postaršího domu a vniklo pak nečistou okenicí, mezi vrásčitými listy květiny, jež před nedávnem zahájila svůj krutý zápas smrti, až k mé lóži a s vášnivou hrdostí tak probudilo má těžká víčka. Procitnuvši z nejhlubších snů vlažného rána těžkopádně usedám na přistavěné štokrle, nacházejíc se vprostřed chladně nevlídné mramorové lodžie, kde uvědomiv si, co touhou mou jest, oblékám šat a vydávám se na spletitou pivní cestu romantika.

Související příspěvky

Diskuze k příspěvku