Kapela Baroness havarovala se svým tourbusem. Stalo se tak v úterý večer na nábřeží v blízkosti města Bath, když se přesouvali z Bristonu, kde odehráli koncert, do Southamptonu. K nehodě došlo, když 52-místný autobus dostal v hustém dešti smykl, prorazil plot a zřítil se do více než 9 metrové “propasti”. 

Všech 9 pasažérů bylo převezeno do nemocnice, z nichž 2 cestující, kteří byli zachráněni pomocí hydraulického zařízení, s vážným zraněním.

Doufáme, že se bližší informace dozvíme co nejdříve a držíme palce, ať vše dobře dopadne.

 

Zprávě byla na BBC věnována 2 minutová reportáž.

http://www.youtube.com/watch?v=aH-_9oNU-fg

O autorovi

Šéfredaktor

Z nesčíslných paprsků slunce prodralo se smaragdovým listovím vzpřímených bříz na pravém břehu vánkem zčesané vizovické lučiny, chvíli si pohrálo po zaprášené, stářím i bujarými večery rozpráskané stěně postaršího domu a vniklo pak nečistou okenicí, mezi vrásčitými listy květiny, jež před nedávnem zahájila svůj krutý zápas smrti, až k mé lóži a s vášnivou hrdostí tak probudilo má těžká víčka. Procitnuvši z nejhlubších snů vlažného rána těžkopádně usedám na přistavěné štokrle, nacházejíc se vprostřed chladně nevlídné mramorové lodžie, kde uvědomiv si, co touhou mou jest, oblékám šat a vydávám se na spletitou pivní cestu romantika.

Související příspěvky

Diskuze k příspěvku