A Greater Foundation je název nového videoklipu californských As I Lay Dying. Klip byl natáčen pod taktovkou Drewa Russe a producenta Robbyho Starbucka v Los Angeles. A Greater Foundation je první single z chystaného, v pořadí už šestého, alba Awakened, které na obchodních regálech přistane skrze Metal Blade Records 25. září. CD bylo produkováno Billem Stevensenem, který bubnoval u Descendents či Black Flag, a mixováno Colinem Richardsonem (Machine Head, Napalm Death, Slipknot).

,,Všichni jsme byli ohromeni Drewovou schopností zachytit intenzitu živých vystoupení kapely, čehož jsme si všimli u jeho videoklipů a teď není ani A Greater Foundation výjimkou,” vysvětlil baskytarista Josh Gilbert. ,,Jeho technika společně s celodenní účastí některých našich skalních fans určitě zvýrazní energii písně a pomůže tak k docílení vzrušujícího a dynamického videa.”

 

http://www.youtube.com/watch?v=9ESL3W-dPCs

 

 

01. Cauterize
02. A Greater Foundation
03. Resilience
04. Wasted Words
05. Whispering Silence
06. Overcome
07. No Lungs to Breathe
08. Defender
09. Washed Away
10. My Only Home
11.  Tear Out My Eyes

Cover artwork k desce Awakened vytvořil Metastazis s Tiffanie Uldry.


As I Lay Dying se také připravují vydat na evropskou tour s Trivium, Caliban a Upon a Burning Body – ještě předtím, než se v listopadu vrátí do USA ke své “nationwide tour”.

O autorovi

Šéfredaktor

Z nesčíslných paprsků slunce prodralo se smaragdovým listovím vzpřímených bříz na pravém břehu vánkem zčesané vizovické lučiny, chvíli si pohrálo po zaprášené, stářím i bujarými večery rozpráskané stěně postaršího domu a vniklo pak nečistou okenicí, mezi vrásčitými listy květiny, jež před nedávnem zahájila svůj krutý zápas smrti, až k mé lóži a s vášnivou hrdostí tak probudilo má těžká víčka. Procitnuvši z nejhlubších snů vlažného rána těžkopádně usedám na přistavěné štokrle, nacházejíc se vprostřed chladně nevlídné mramorové lodžie, kde uvědomiv si, co touhou mou jest, oblékám šat a vydávám se na spletitou pivní cestu romantika.

Související příspěvky

Diskuze k příspěvku