Britská kapela Anaal Nathrakh zanechala právě včera na svých facebook stránkách vzkaz pro všechny jejich fanoušky. Zpráva není příliš obsáhlá, ba naopak velmi stručná, zato dosti výstižná, a příznivce Anaal Nathrakh zajisté potěší.

“Audio nahrávky k novému albu, artwork, veškeré náměty, zkrátka vše je dokončeno a odesláno vydavatelství. Nyní je jen otázkou času, kdy se rozhodne o datu vydání naší nové desky.”

O autorovi

Šéfredaktor

Z nesčíslných paprsků slunce prodralo se smaragdovým listovím vzpřímených bříz na pravém břehu vánkem zčesané vizovické lučiny, chvíli si pohrálo po zaprášené, stářím i bujarými večery rozpráskané stěně postaršího domu a vniklo pak nečistou okenicí, mezi vrásčitými listy květiny, jež před nedávnem zahájila svůj krutý zápas smrti, až k mé lóži a s vášnivou hrdostí tak probudilo má těžká víčka. Procitnuvši z nejhlubších snů vlažného rána těžkopádně usedám na přistavěné štokrle, nacházejíc se vprostřed chladně nevlídné mramorové lodžie, kde uvědomiv si, co touhou mou jest, oblékám šat a vydávám se na spletitou pivní cestu romantika.

Související příspěvky

Diskuze k příspěvku