Výbušná směs špinavého hardcoru a švédského death metalu otřese základy strahovské Sedmičky! Do Prahy se po letech vracejí američtí Black Breath. Už v pondělí 27. června!

Na pódiích se Black Breath pohybují deset let. Kapela, která vznikla jako projekt pro zábavu, se velmi rychle propracovala mezi špičku americké hardcore/metalové scény. Debutové EP Razor To Oblivion (2008) se ještě neslo v crustovějším duchu s nepřeslechnutelným vlivem Motörhead.

Teprve s první velkou deskou Heavy Breathing (Southern Lord, 2010) namíchali ostrý koktejl death metalu ala Dismember nebo Entombed s agresivním hardcorem a především kytarovým soundem, který láme skály. Druhá deska Sentenced To Life (2012) nastolený styl ještě rozvinula.

Na třetí a zatím poslední desce Slaves Beyond Death (2015) došlo k posunu, ­ skladby byly propracovanější a delší, kapela výrazně zpomalila a posunula celkový zvuk blíže k old school death metalu.

Vstupenky budou k dispozici pouze na místě za cenu 299,- Kč. Informace o supportu a časovém harmonogramu hledejte na facebookové události nebo na stránkách pořadatelské agentury www.obscure.cz.
Black Breath (USA) + support
27. 6. 2016, Klub 007 Strahov

FB event:

https://www.facebook.com/events/1261195457243500/

Video:

Související linky:

https://www.facebook.com/BLACKBREATH.MUSIC/

https://www.facebook.com/klub007strahov/

http://obscure.cz/cs/

 

Black Breath poster2016

Diskuze k příspěvku