Sonata Arctica brzy ve Zlíně!

Moderátor: Redaktoři

Sonata Arctica brzy ve Zlíně!

Příspěvekod Jespe » 4. únor 2011, 12:09

Obrázek

Finský poklad melodického metalu Sonata Arctica se vrací se svou aktuální deskou do ČR!THE DAYS OF GRAYS TOUR 2011
ZLÍN, Masters Of Rock Café - 1.3.2011!
Speciální host: Labyrinth, 4th Dimension

Samotná myšlenka na melodický power metal je také myšlenkou na ! Žánrové zařazení je zde příznačné jako u málokteré jiné z kapel, hrající tuto oblíbenou metalovou odnož. Synonymum pro rychlou melodickou jízdu nesenou svižným kytarovým vichrem, nálož bicích a uhánějící basy... Každý fanoušek zmíněného subžánru má hned jasno. Label Nuclear Blast také vědí, jak zářivou hvězdu mrazivého severského nebe mají pod svými křídly.

Poslední deska „The Days of Grays“ z roku 2009 je souhrnem dosavadní stylové krasojízdy Sonaty. Melodicky lehké a přitom typicky metalově zatěžkané, to je současná forma Sonaty Arcticy! Pokud zástavu melodic poweru drží tito sympatičtí Finové, není třeba se o budoucnost žánru strachovat! Se Sonata Arctica vás čeká energická smršť toho nejlepšího z „rychlosti a melodií“.

Přeleťte křišťálem se zrcadlící finská jezera na vlně tisíců melodií Sonata Arctica, po zimě budou víc než svěží a čerstvé. Úterý 1. března 2011 bude ve Zlíně, Masters Of Rock Café jednoznačně magické.

Vstupenky můžete objednávat na http://www.mastersofrock.cz, e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com, tel. 577 432 580 na dobírku, dále v předprodejních sítích Ticketpro, Ticket-Art a Ticketportal, na baru přímo v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově a ve všech obvyklých předprodejích.
Obrázek
Uživatelský avatar
Jespe
Šéfredaktor
Šéfredaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Bydliště: Zlín (Vizovice)
Příspěvky: 2396
Registrován: 14. říjen 2008, 8:50

Zpět na Tiskové zprávy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron