Bonecrusher Fest 2011

Moderátor: Redaktoři

Bonecrusher Fest 2011

Příspěvekod Jespe » 3. únor 2011, 22:30

Obrázek


Bonecrusher Fest 2011Dying Fetus (usa), Keep of Kalessin (nor), Carnifex (usa)

Annotations of an Autopsy (uk), Fleshgod Apocalypse (ita)24. února 2011, Praha – Exit Chmelnice

Putovní festival s názvem Bonecrusher míří po své loňské premiéře podruhé do ČR. I druhý ročník nabídne nabitou sestavu plnou atraktivních kapel rozličných extrémních žánrů. Line-up tvoří tyto formace: , , , Annotations of an Autopsy a Fleshgod Apocalypse. Pražská zastávka se uskuteční 24. února v žižkovském klubu Exit Chmelnice. Vstupenky jsou k dostání ve všech běžných předprodejích. Více informací na webu http://www.obscure.cz.

Obrázek


Důvěra v sama sebe a ve svou vlastní hudební integritu. Na těchto dvou principech povstala na počátku devadesátých let, v době největšího nástupu deathmetalu, americká kapela . Během dvaceti let na scéně se zařadili mezi nejvýraznější představitele deathmetalového žánru a i přes několik osudových překážek se stále drží na žánrovém výsluní. Jejich hlavni deviza, tedy precizně zahraný technický deathmetal, dosud slouží jako zdroj inspirace pro řadu začínajících mladých kapel. A samotní Dying Fetus? Ti si nyní užívají jedny z nejlepších chvil své dlouholeté kariéry. Po tři roky starém počinu „War Of Attrition“ se v předloňském roce připomněli další povedenou nahrávkou s názvem „Descend into Depravity”, ze které budou nepochybně čerpat i v Praze.


Obrázek


Velké očekávání se ponese i v souvislosti s vystoupením norské čtveřice , která v minulém roce představila nové album “Reptilian”. Keep of Kalessin, původně jedna z největších nadějích blackové scény, se během posledních let rozmáchli k epičtějšímu a více “metalovému” hudebnímu projevu, ve kterém mohou ještě více rozvinout své nesporné tvůrčí hudební kvality. Deska “Reptilian”, uhánějící v rozmáchlém thrash/blackovém tempu, je v tomto směru nejlepší pozvánkou na jejich pražský koncert.


Obrázek


Britové Annotations of an Autopsy poutají stale větší pozornost. V roce 2006 debutovali s deskou „Welcome to Sludge City“ a již o tři roky později jim byla nabídnuta smlouva od samotných Nuclear Blast, pod jejichž křídly vyšla aktuální deska „The Reign Of Darkness“. O potenciálu kapely svědčí i řada recenzí, které pasují Annotations of an Autopsy do pozice nástupců kapel jako jsou třeba Cannibal Corpse v moderním ultra-slamovacím hávu.


Obrázek


Jako další zde máme Američany . Rodáci ze San Diega se na Bonecrusher festu představili již vloni a letos si svou účast zopakují. Již pět let terorizují svým technickým deathcorem posluchače na celém světě. Za tu dobu stihli vydat tři alba, z nichž to poslední z názvem “Hell Chose Me” pochází z loňského roku.


Obrázek


Pětici kapel uzavírají italští mistři technického deathmetalu Fleshgod Apocalypse, kteří představí nové album “Mafia”.

Související odkazy:

http://www.myspace.com/dyingfetus
http://www.myspace.com/keepofkalessin
http://www.myspace.com/annotationsofanautopsy
http://www.myspace.com/carnifexmetal
http://www.myspace.com/fleshgodapocalypse

http://www.obscure.cz
http://www.exitchmelnice.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
Jespe
Šéfredaktor
Šéfredaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Bydliště: Zlín (Vizovice)
Příspěvky: 2396
Registrován: 14. říjen 2008, 8:50

Zpět na Tiskové zprávy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků