Metalfest 2011 (report by Ježura)

Dlouho očekávaný epos, který nakonec prošel masivní kompresí...

Reporty z koncertů, festivalů a jiných akcí

Moderátor: Redaktoři

Re: Metalfest 2011 (report by Ježura)

Příspěvekod adrian » 23. červen 2011, 8:41

Tak v centru deni jsem tak uplne nebyl, to je pravda 8-) Nicmene, kdyz jsme sli dolu, pripadal ti amfiteatr narvany k prasknuti? ;)
adrian
Dominus Metallum
Dominus Metallum

Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40

Příspěvekod Kezir » 23. červen 2011, 11:11

slovíčkaření....ale dle mého byl v pátek při Accept amfík zaplneň nejvíce ze všech tří dnů...ale nepočítal sem to :)
Kezir
Redaktor
Redaktor

Věk: 32

Příspěvekod ajuska » 23. červen 2011, 15:24

Hezky popsané, lituju, že mi to nevyšlo..
ajuska
Arch Articulus
Arch Articulus

Pohlaví: Žena Žena
Věk: 29

Příspěvekod Říman » 25. červen 2011, 12:14

pěkný report ;) v podstatě s většinou souhlasim. až na Epicu. nevim, ale mě jejich vystoupení přišlo bez energie, vášně. prostě jen odehraný koncert a nebýt Chasing The Dragon, asi bych se unudil... a Bloodbound, které mam rád a často poslouchám. a i když zpěvák opravdu působil amatérským dojmem a jednou se překoukl v setlistu, mě se vystoupení líbilo :)

jinak bych doplnil první dvě kapely soboty:

Dymytry - celkem poslouchatelné vystoupení a nebýt stupidních českých textů, asi by se mi to i líbilo. každopádně nalákali celkem početné publikum. 5/10

Vanderbuyst - uf, tak kdo jste tohle neviděli, ušetřili jste si psychickou újmu na zdraví. nejhorší kapela letošního festu. tuctový osmdesátkový hard and heavy bez špetky invence. 2/10 za odvahu

no ale teď už k naprostému vrcholu festivalu.

Saxon - Crusader... fantazie

Denim And Leather... co na tom, že mu vypadl text
Obrázek
Říman
Erastes Metallum
Erastes Metallum

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 25. červen 2011, 13:12

Říman píše:pěkný report ;) v podstatě s většinou souhlasim. až na Epicu. nevim, ale mě jejich vystoupení přišlo bez energie, vášně. prostě jen odehraný koncert a nebýt Chasing The Dragon, asi bych se unudil.

U mě úplně přesně stejný pocity. Přišlo mi to jako hrozná rutina, podobně jako Nightwish na MoRu 2005.
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum

Věk: 37
Blog: Zobrazit blog (1)

Příspěvekod Orastés » 27. červen 2011, 10:50

Když hráli accept,tak jsem bojoval s velkou bolestí hlavy,poslechl jsem si tři skladby a šel jsem do kempu.Jak jsem zjistil tak,takhle učinilo několik dalších návštěvníků amfiteátru,ale pravdou je že ze začátku tam bylo docela naboucháno.Jinak k tomu kempu,nadstandartní služby (nákupní košíky určenné k rychlému přemístění nákupu),tři sestry v pivním stanu každý večer,to bylo kolikrát opravdu kouzelné.
MIsery Index by se opravdu nejspíš hodili na BA,ale tam bych si jich asi tolik nevážil jako tady.Na metalfestu jsem se na ně opravdu hodně těšil a nezklamali mě,ale příště až si budu chtít na něco takovýho zapařit musim si vzít těžký botky,protože tenisky byly naprosto na odpis,ale to jsem řešil až po jejich vystoupení :rocken: .
JInak opravdu super report,rád jsem zavzpomínal :palec:
Orastés
Novicius
Novicius

Příspěvekod jane187 » 27. červen 2011, 14:33

super report, radost to číst :palec: většina kapel na nás působila stejně, takže souhlasím skoro se vším, co jsi napsal :)
jane187
Redaktor
Redaktor

Pohlaví: Žena Žena
Věk: 28

Předchozí

Zpět na Reporty