Serj Tankian - poslechněte nové album Harakiri!

Všeobecné aktuality

Moderátor: Redaktoři

Serj Tankian - poslechněte nové album Harakiri!

Příspěvekod Kattie » 8. červenec 2012, 11:15

Obrázek


Harakiri, Serjovo nejnovější sólo album, vyjde 10. července a bude tak následovat kritikou vychvalované Imperfect Harmonies z roku 2O1O. Toto album bude již třetím sólovým počinem bývalého frontmana SOAD. Stejně jako Elect the Dead (2007) a Imperfect Harmonies, Serj vyprodukoval Harakiri sám ve svém studiu v Los Angeles. Tentokrát se snažil přistoupit ke komponování trochu jinak: “Použil jsem Apple iPad jako nástroj ke skládání písní a načrtl si s jeho pomocí tři skladby tohoto alba".Serj také vysvětluje: “Musíme zkoušet různé způsoby skládání hudby, abychom dosáhli neočekávaných výsledků”. V albu také figuruje kapela F.C.C, která Serje doprovází na jeho koncertech (Dan Monti - kytara, Mario Pagliarulo - basová kytara, a Troy Zeigler - bubny). Dan Monti také spolupracoval se Serjem při mixu a dotváření desky. Masteringu se ujal Vlado Meller (Metallica, Red Hot Chili Peppers, Kanye West).

Na tomto odkazu si můžete album poslechnout (bez bonusů):

Harakiri' by Serj Tankian

Tracklist alba "Harakiri"

1) Cornucopia
2) Figure It Out -
3) Ching Chime
4) Butterfly
5) Harakiri
6) Occupied Tears
7) Deafening Silence
8) Forget Me Knot
9) Reality TV
9) Uneducated Democracy
10) Weave On
11) Revolver (Bonus Track)
12) Tyrant’s Gratitude (Bonus Track)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kattie
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 35
Příspěvky: 241
Blog: Zobrazit blog (12)
Registrován: 28. červen 2009, 11:09

Re: Serj Tankian - poslechněte nové album Harakiri!

Příspěvekod Lord Nazgul » 8. červenec 2012, 15:04

Zatím skvělé ! Poslouchám už dneska podruhé, a tak jako jsem měl z prvních dvou desek rozporuplné pocity a říkal jsem si, že tomu něco chybí, tak tohle je paráda. Našláplé, rockovější, ale pořád je to Serj. Spousta chytlavých melodií, nutí mě to házet hlavou i při žehlení :D
Uživatelský avatar
Lord Nazgul
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1556
Registrován: 21. říjen 2008, 18:50


Zpět na Novinky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník