Stránka 1 z 1

Metalfest potvrzuje Huntress!

PříspěvekNapsal: 4. únor 2012, 20:20
od Jespe
Obrázek

Huntress na českém Metalfestu!

Huntress jsou označováni jako jedna z nejžhavějších kapel současnosti! "Lovkyně" se zrodila v Highland Parku v Kalifornii a má heavy-metalové kořeny. Zpěvačka Jill Janus je operní pěvkyně s bezkonkurenčním rozsahem čtyř oktáv a nezdolnou touhou po okultismu. Zpočátku Jill cestovala Evropou jako nadějná dospívající operní hvězda. Po svém návratu do Spojených států však Jill pohltil noční život kabaretů a stala se hvězdou nihilistické klubové scény. O několik let později se Jill přestěhovala do Los Angeles a tady se do ní převtělila v roce 2009 samotná Huntress. Ve spojení s členy undergroundové kapely Professor, Dark Black a Skeletonwitch vznikla nová, velmi zajímavá a hlavně vzrušující kapela, která brzy vydá své debutové album u Napalm Records "Spell Eater". Zejména pánská část obecenstva festivalu METALFEST Open Air v PLZNI (8. - 10. 6.) se pak má skutečně na co těšit! Pánové, posuďte sami! Jejich premiérové video "Eight of Swords" zde:


Vstupenky na festival za super cenu, platnou do konce února, nebo do vyprodání této emise vstupenek, jsou stále k dostání POUZE zde, na e-mailu mikeskova@pragokoncert.com, ve ZLÍNĚ, v Masters of Rock Café na baru a v sídle Pragokoncertu, U Bulhara 3, Praha 1 (9 - 16hod).

Re: Metalfest potvrzuje Huntress!

PříspěvekNapsal: 4. únor 2012, 21:36
od Mess
Musím priznať že som nato klikol kvôli speváčke ale hudba ma príjemne prekvapila.

Re: Metalfest potvrzuje Huntress!

PříspěvekNapsal: 4. únor 2012, 21:40
od santiny
A jestli naživo vystupuje v tom kostýmku, co má na fotce, tak mají o fanoušky postaráno :D

Re: Metalfest potvrzuje Huntress!

PříspěvekNapsal: 4. únor 2012, 22:16
od Mess
Treba basáka podplatiť aby jej šnúrky nenapadne rozviazal vzadu :lol: :lol:

Re: Metalfest potvrzuje Huntress!

PříspěvekNapsal: 4. únor 2012, 23:22
od Haldir
Nuda...jak hudba, tak Jill Janus.

Re: Metalfest potvrzuje Huntress!

PříspěvekNapsal: 5. únor 2012, 12:37
od Arcturus
Vcelku milý poslech. :)

Re: Metalfest potvrzuje Huntress!

PříspěvekNapsal: 17. srpen 2018, 6:11
od dronda
Jill Janus si před několika dny vzala život.

Celá zpráva z FB kapely
It is with crushed hearts that we announce that Jill Janus—frontwoman for the California heavy metal band Huntress—passed away on Tuesday, August 14. A long-time sufferer of mental illness, she took her own life outside of Portland, Oregon. Janus spoke publicly about these challenges in hopes of guiding others to address and overcome their mental illness.

Janus was a truly special creative involved with numerous musical projects including her role as vocalist for female metal/hard rock cover bands TheStarbreakers and Chelsea Girls. In addition, Janus was co-composer and creator of an upcoming rock opera with Trans-Siberian Orchestra’s Angus Clark and had a decade-long career as NYC DJ Penelope Tuesdae. Her musical career began in childhood.

Beyond her accomplishments in the music world and her advocacy for mental health issues, she was a beautiful person passionate about her family, animal rescue and the world of natural medicine. She will be missed more than she could have ever known.