MASTERS OF ROCK - 11.7.2024

Masters of Rock, Brutal Assault, Wacken, Metalfest atp.

Moderátor: Moderátoři

[2024-07-11] MASTERS OF ROCK

Příspěvekod tersas » 2. prosinec 2023, 19:10

Obrázek


Masters Of Rock



KDY: 11. – 14. 7. 2024 v tradičním areálu likérky R. Jelínek ve Vizovicích.







Už tuto sobotu, 2. prosince budeme ve zlínské hale Datart odtajňovat hvězdy, které na tomto velkolepém, kulatém výročí festivalu vystoupí! A POZOR! Dozvíte se úplně všechna jména kapel, která příští rok vystoupí na Ronnie James Dio Stage!
V pokladně u haly, která se otevře v sobotu už v 10 hodin dopoledne, bude rovněž zahájen prodej permanentních festivalových vstupenek na MASTERS OF ROCK 2024, a to za úplně nejvýhodnější cenu 3.000kč platnou pouze v tento den, u haly Datart!
POZOR! Na jubilejní 20. ročník MASTERS OF ROCK pro vás chystáme i řadu vylepšení v areálu a lepší služby!
Jednou z novinek je, že zde vystavíme tři tribuny s pohodlnými sedačkami!
Nabízíme vám tak novinku v podobě limitovaného množství VIP vstupenek na sezení na třech různě umístěných tribunách!
Tribuna PLATINUM za 10.000Kč (nejblíže k pódiu a s nejlepším výhledem), tribuna GOLD za 6.000kč (v zadní části hlavní festivalové plochy s čelním výhledem na pódium) a tribuna SILVER za 5000Kč (boční výhled na pódium). (přibližné umístění tribun na hlavní festivalové ploše viz. obrázek)
Nákupem VIP vstupenek na některou z tribun si zajistíte své pevné a stálé místo na sezení po celou dobu festivalu a úplně nejlepší výhled na dění na pódium!
Jako majitelé VIP vstupenek na tribunu PLATINUM dostanete zdarma své vlastní personalizované tričko – k 20. letům festivalu (do poznámky k objednávce stačí napsat velikost a své jméno, nebo přezdívku, kterou pak necháme aplikovat na rukáv trička) a DVD Masters of Rock 2023, budete mít na festivalu vedle tribuny svůj stan s občerstvením (budete si sami hradit, ale budete to mít na dosah ruky a vyhnete se frontám). V těsné blízkosti budete mít také své pevné toalety s tekoucí vodou zdarma.
Tribuna GOLD znamená kromě stálého místa k sezení také vlastní cateringový stan s posezením (budete si platit, ale opět velmi blízko a bez front) a blízko budou i pevné WC s tekoucí vodou, pouze pro vás a zdarma.
Tribuna SILVER znamená stálé místo k sezení a možnost bezplatného využití pevných toalet s tekoucí vodou v zóně se sociálním zařízením, pod schody vedoucí z hlavní plochy dolů do relaxační zóny.
VIP vstupenky vám přinesou řadu výhod, a hlavně jistotu stálého místa, neboť vámi zakoupené místo na sezení už vám nikdo nezasedne!
Naposledy upravil tersas dne 4. prosinec 2023, 18:34, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: [2024-04-11] MASTERS OF ROCK

Příspěvekod tersas » 4. prosinec 2023, 18:13

https://www.idnes.cz/zlin/zpravy/masters-of-rock-vizovice-judas-priest-dickinson-accept-daron.A231204_763523_zlin-zpravy_jfuk

Rozhovor s Daronem. Připadá mi to jako kdyby Daron novinářům dopředu poslal otázky na které se ho mají ptát. Spíš je to taková "jiná" forma reklamy.
Ale už víme, že Dickinson bude ve čtvrtek a Accept v neděli. A že ty do prostoru "vypíčené trubuny" za kurevský peníze, tam budou vlastně pro naše dobro.
Aby ti fanoušci, kteří díky věku (nebo zdraví) nemůžou celý den stát, aby si měli kam sednout. Takže tito lidé, co si dřív šli sednout kolem kolejí zadáčo, tak teď za to zaplatí. Jako desítku za tribunu s bočním pohledem a tričkem k tomu? Žádná láce.
(Tam hraje Metallica s Ozzym dohromady či co, že jsem si nevšiml.) :D

Skrytý obsah
Citace Jirka Daron: "... chtěli jsme tak vyjít vstříc lidem, kteří si chtějí připlatit za tento komfort, jsou starší nebo mají nějaké zdravotní omezení a nevydrží čtyři dny stát, ale ocenili by možnost sezení a výhledu na stage a služby vázající se na jednotlivé tribuny. Z likérky se tak stane ARÉNA, která bude ze dvou stran uzavřená..."
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: [2024-04-11] MASTERS OF ROCK

Příspěvekod Kezir » 5. prosinec 2023, 8:28

K těm tribunám se vzedmula docela slušná vlna hejtu na soc. sítích a jako upřímně se nedivím ... chtít 2500 kč na den za sezení a mít pohled z boku je docela úlet. Nemluvě o tom, že ač tam bude "vlastní cetering", tak ten v ceně není ... no za mě docela slušný přestřel. Ta služba jako taková ani tak ne, ale ta cena určitě ...


No a kapely ... Nemyslím, že je to nejsilněší možná sestava ... je tam opět a zase několik kusů, co Prago točí pořád dokola na svých festech. Nevím, asi byla akce tři plus jendo vystoupení zdarma nebo co. Úsměvný je i balíček Rage a Tri State Corner, ti bez sebe taky nevystupují či co :D Amalgamu taky cpou všude, podobně jako Gate Crasher ... těch pár nováčků z obědového menu, těžko hodnotit, mé maličkosti vesměs nic neříkají ale jiným určitě jo ...snad :D

A hedlineři, ti už jsou mimo mě ... JP mimo dvou hitovek neznám ale jejich důležitost v žánru vnímám a respektuji. Avantasia v mých uších s každou další deskou méně zajímavá ...

No nebudu to moc okecávat, ale za mě nuda ..ale pár jmen bych vybral :)
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: [2024-04-11] MASTERS OF ROCK

Příspěvekod tersas » 9. prosinec 2023, 20:23

Tak je pravda, že další ročník MOR, stojí na několika jménech (Judas, Dickinson, Accept) pak na několika nováčcích (např Soilwork), ale pak dál je to docela slabota. Nebo jinak, za Judas Priest jsem rád, nevěděl jsem, že budou na MORu a tak jsem si už někdy na jaře koupil lupen do O2 arény, takže je uvidím 2x. Ale pro mě Judasů není nikdy dost. Vlastně i ten Soilwork dám za rok 2x. :D Zajímavá jména tam určitě jsou.

Nevadí mi Accept, dlouho jsem je neslyšel, rád si poslechnu Doro, Cavaleru, Sodom, k.k's.Priest, Moonspel, Delain, Unleash Archers, nebo třeba zase Rage. Za Dickinsona jsem rád, je to výborný zpěvák. Určitě se na něj těším. Vlastně neznám Electric Callboy, nevadí, bude to taková metalová diskotéka. Kouknu na ně. Dobře tady mě to bude bavit.

Ale Avantasia mě vyloženě sere. Kdyby byla po 10 letech opět na MORu, budiž. Ale ona je jako headliner ve Vizovicích pomalu ob rok. To když průměrný zpěvák Edguy založí průměrný projekt, kde za něco stojí akorát první dvě alba, a pak stou průměrnou show jezdí pořád na MOR by nasralo asi i svatýho. A třetina kapel, vesměs kapel pro 11 hod dopoledne, mi neříká vůbec nic. Možná tak ze zvědavosti Metalinda. Je tam spousta vaty. Pokud jako parta do Vizovic pojedeme, tak si myslím, že mě do areálu likérky před 17 hod nic nenatáhne. Jo a Alestorm s tou kachnou velkou jako vagón, u mě totálně skončili, kýč na entou.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: MASTERS OF ROCK - 11.4.2024

Příspěvekod ov42 » 11. prosinec 2023, 15:31

A to ti nevadí, že v sestavě Judas Priest na koncetech chybí jejich kytarista a místo něj hraje najatý záskok? Mě tohle vadí vždy a takový koncert nemohu považovat za koncert kapely, když tam někdo z kapely chybí. Pro mě tím Judas Priest naživo skončili a jsme smířen s tím, že jsem je viděl dvkrát. Poprvý v roce 2008 v Liberci (ještě s K) a podruhé v O2 asi 2013 (už s Ritchiem).
K Alestorm patří kačenka stejně jako k Iron Maiden Eddie!
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: [2024-07-11] MASTERS OF ROCK

Příspěvekod dronda » 3. únor 2024, 15:58

Opravil jsem vám datum konání v názvu topicu, aby se to řadilo a ukazovalo správně v kalendáři.
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: [2024-07-11] MASTERS OF ROCK

Příspěvekod tersas » 31. březen 2024, 13:15

Tak Pragokoncert slavnostně ohlásil, že v úterý zveřejní program MORu. Ti co mají SPARK tak už to vědí několik dní, protože tam ten program je. Jinak je to i jinde na netu, kde jsou fotky ze stránky SPARKu. Jako třeba zde:
Skrytý obsah
Obrázek


Ten čtvrtek je celkem solidní. Sodom, Moonspel, Dickinson a další. Pátek je taky v pohodě, přijít do areálu po 15 hod, dát po delší době Martu a její partu, pak skouknout Lučištníky, (tuhle bandu jsem objevil nedávno a rád je uvidím). Doro klasika, po ní diskotéka, Judas a závěr noci je taky ok.
Co je ale tragédie, je sobota. Tam mě zajímají snad jedině Cavaelrovci a vzpomínka na starou Sepulturu. Na Avantasii jsem vyloženě alergický. Sobota je jinak o ničem.
Ta neděle je taková remíza, ani špatně ani dobře. Jako jo, rád se podívám po delší době na Accept, kouknu na KK's Priest, dejme tomu Rage a Delain.

Začali prodávat jednodenní lísky, to Daron dělával jenom, když mu šel prodej hlavních vstupenek do háje. Vypadá to, že bude celkově míň lidí, ale díky jednodenním vstupenkám narváno na Judas Priest a na Dickinsona.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52


Zpět na Festivaly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník