Public Relations

Dominant Artcore

Moderátor: Gore

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Public Relations

Příspěvekod Tal » 6. říjen 2010, 8:40

Obrázek

Žánr: dominant artcore
Země původu: Česká republika (Ostrava)


Kapela Public Relations započala svou existenci roku 2004, a to díky bubeníkovi SunAlchemy a kytaristovi K-mannovi. Později se přidal také basák PaHILL a druhý kytarista S.O.S. man (exDeflorace).
Začaly se psát první texty, ale kapela stále neměla zpěváka. Své místo za mikrofonem si vyzkoušeli například Elis Rezner nebo Carlos. Střídají se kytaristi a přichází doba prvních živých vystoupení.
Kapela nadále mění své obsazení, až se vykrystalizuje současná podoba kapely. Každý má svůj styl, a to přináší do kapely oživení.
V roce 2008, 31.8., vychází první oficální album No Turns, které je ke stažení zcela zdarma.
Zvláštností, kterou se kapela může pochlubit, je spolupráce s Craigem Napierem z irského rádia BBC, který otextoval song A Woman Like You.
A co je Dominant Artcore? Tvrdá rytmika s ostrými melodickými kytarovými riffy a stěnami střídajícími takřka popové a lyrické pasáže. To vše je podpořeno energetickým zpěvem. V textech můžete najít názor na cokoli.


Sestava:

SunAlchemy - zpěv
Thomas de Balder - kytara
S.O.S.man - kytara
T-Klox - baskytara
Marky – bicí

Odkazy:



Ukázky tvorby na bandzone, či myspace.
Classy, Sassy, Fabulous Trademark©
Uživatelský avatar
Tal
Reportérka
Reportérka
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 34
Bydliště: Praha Barrandov
Příspěvky: 1523
Registrován: 5. srpen 2008, 12:34

Re: Public Relations

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 6. říjen 2010, 8:42

Viděno v sobotu se SSOGE a Septic Flesh a IMO teda dost strašný, a to říkám jako člověk, co elektroniku v tvrdý hudbě opravdu může. Ten cover jinak výbornýho songu od Lady GaGa je úplná katastrofa.
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 39
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: Public Relations

Příspěvekod Tal » 6. říjen 2010, 8:49

mě se docela líbili, protože jsem čekala něcdo jinýho od nich. Co bylo pro mě naprosto katastrofální byli Endless
Classy, Sassy, Fabulous Trademark©
Uživatelský avatar
Tal
Reportérka
Reportérka
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 34
Bydliště: Praha Barrandov
Příspěvky: 1523
Registrován: 5. srpen 2008, 12:34

Re: Public Relations

Příspěvekod sanour » 6. říjen 2010, 8:50

Mě osobně se celkem v sobotu líbili... Ve srovnání s Endless asi tak o třídu víc :)
Are you the one who dance like a fool,
barefoot trampled the gate to my realm
and broke the silence of my marble halls,
are you the one???
Uživatelský avatar
sanour
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 38
Bydliště: Praha/Litoměřice
Příspěvky: 960
Registrován: 21. listopad 2007, 13:57
Aktivní v kapele: R.A.W

Re: Public Relations

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 6. říjen 2010, 8:57

Pfft!
Inu, oni jsou Endless opravdu hodně user-unfriendly, alespoň na první poslech. Moje první setkání s nima taky nedopadlo nejlíp, až pak z desky Perfect Message jsem docenil jejich kvality, a i to chvíli trvalo :)
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 39
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: Public Relations

Příspěvekod Suffocation » 6. říjen 2010, 18:04

Na to, že můžu jak core, avantgardu, elektro i industrial, tak mi tohle přijde dost děsný. Asi hlavně tím zpěvem, nevím.
In pain we trust. In anger we believe. In darkness we abide.

Obrázek
Uživatelský avatar
Suffocation
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 37
Bydliště: Brno
Příspěvky: 1668
Registrován: 18. únor 2008, 23:19

Re: Public Relations

Příspěvekod sanour » 6. říjen 2010, 20:42

upřímně, na mně neudělali ani tak dojem nahrávkama z Bandzonu, šel jsem na ně spíš s negativním očekáváním, ale překvapili mně... Nicméně doma bych si je asi sám od sebe nepustil.. A Kostěji, máš pravdu, Endless jsou dost unfriendly, notabene mi přišli hrozně blbě nazvučený, proto to nízký hodnocení
Are you the one who dance like a fool,
barefoot trampled the gate to my realm
and broke the silence of my marble halls,
are you the one???
Uživatelský avatar
sanour
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 38
Bydliště: Praha/Litoměřice
Příspěvky: 960
Registrován: 21. listopad 2007, 13:57
Aktivní v kapele: R.A.W

Re: Public Relations

Příspěvekod silmarill » 4. únor 2013, 20:32

no... tak som tomu dal šancu a pustil som si pár vecí z bandzone.
fakt svoj štýl definujú ako "dominant artcore"? lebo ja by som to skôr tipoval na "boring awkwardcore".
slabé riffy, žiadne silnejšie momenty, basa prehlušuje ostatné nástroje, chýba tomu melodika a energia...
"kapela týždňa" tentoraz dosť sklamala... :?
Z dlhodobého hľadiska sme všetci mŕtvi.
Uživatelský avatar
silmarill
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 42
Bydliště: ZV/DT
Příspěvky: 1373
Registrován: 12. červenec 2011, 22:02

Public Relations - Platonia

Příspěvekod Metallum [Bot] » 4. únor 2015, 0:29

Obrázek
Public Relations - Platonia
Public Relations vypustili do světa nový klip k písni Platonia z jejich poslední desky RESET. Od loňského léta jsou v jednom kole. V průměru jedou jeden koncert týdně a ani v zimě nezahálí. Zima se nese ve zběsilém tempu FAKKER tour s Koblížky a The Snuff.



Public Relations na koncertech hrají songy z poslední desky RESET, kterou vydali na Silvestra 2013. Ke konci ... Zobrazit celý článek »
Robot Orbis Metallum
Uživatelský avatar
Metallum [Bot]
Metallum Bot
 
Věk: 16
Bydliště: metallum.cz
Příspěvky: 894
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09


Zpět na Alternative Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník