Metalfest Open Air 2022 - 2.6.2022

Přesunuto na rok 2022

Moderátor: Moderátoři

Re: [2020-06-05] Metalfest Open Air 2020

Příspěvekod Kezir » 11. duben 2020, 20:47

Dle vyjádření ministra zdravotnictví se hromadné akce nebudou konat ani v létě...myslím, že tím je řečeno víceméně vše, co je potřeba...
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: [2020-06-05] Metalfest Open Air 2020

Příspěvekod dronda » 11. duben 2020, 21:06

Není, protože teď přijde obvyklé kolečko, kdy každý, kdo s tím má co do činění, řekne něco jiného a vzájemně si odporujícího. Viděli a slyšeli jsme to v poslední době už několikrát.

Tohle by mělo být součástí té analýzy nebo plánu, které se snaží z vlády všichni vypáčit.

Podle toho, co někdo plácne do nějakého rozhovoru, se nikdo řídit nemůže, hlavně když jde o milionové částky.
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: [2020-06-05] Metalfest Open Air 2020

Příspěvekod Kezir » 11. duben 2020, 21:55

Ale vše nasvědčuje tomu, že to k tomu spěje ... Nechci dělat závěry ale myslím, že letos se festy tak, jak je známe, neuskuteční ...ať se nám to líbí či ne :)

A co se MF týče tak tím tuplem. Upřímně bych asi ani v této situaci nikam necestoval. A to ať už jako kapela (mnoho kapel rusi turné která jsou květen červen) tak fans, kteří se buďto ze své domoviny nedostanou, či se velice reálně seknou na hranicích.) Ale kdo ví, třeba to za 14 dnů bude obráceně a vrátíme se brzo zpět do života před Covidem ...
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: [2020-06-05] Metalfest Open Air 2020

Příspěvekod dronda » 12. duben 2020, 9:10

Pro nás jako návštěvníky to jasné je, bohužel pro pořadatele ani náhodou.

V tuhle chvíli už je na místě i otázka, jestli se alespoň v září rozběhnou klubové akce.
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Metalfest Open Air 2020 - 5.6.2020

Příspěvekod ov42 » 12. duben 2020, 11:08

Neblbni. Na tak dlouho nebyl zrušenej život ani za protektorátu.
Bohužel to po včerejším nástinu další politiky vlády od ministra zdravotnictví vypadá na hodně zkurv*** léto a potažmo celý rok.
Ale naprosto věřím, že minimálně podzimní klubová sezóna už určitě proběhne. MUSÍ!
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: [2020-06-05] Metalfest Open Air 2020

Příspěvekod dronda » 12. duben 2020, 11:18

Lokální akce by snad jít mohly. Ale nějaká celoevropská turné můžou být pořád problém.
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: [2020-06-05] Metalfest Open Air 2020

Příspěvekod ov42 » 13. duben 2020, 8:51

https://www.qap.cz/object/lochotinsky-a ... tky-112580
Rekonstrukce pódia amfíku a pár slov k Metalfestu přímo od Darona.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: [2020-06-05] Metalfest Open Air 2020

Příspěvekod dronda » 14. duben 2020, 7:52

Rozhovor s Prymulou:
Letní festivaly, včetně karlovarského filmového festivalu, se nejspíš konat nebudou. „Festivaly bez diváků asi není to, co by někdo chtěl.“

Divadelní představení a koncerty začnou pravděpodobně až po prázdninách.


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/praz ... lanky-home
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: [2020-06-05] Metalfest Open Air 2020

Příspěvekod dronda » 14. duben 2020, 18:21

Tak podle dnešního vyjádření by se mohly začít konat kulturní akce DO 50 OSOB od 8. června. Takže z mého pohledu je to definitivní stopka pro MF.
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Metalfest Open Air 2020 - 5.6.2020

Příspěvekod ov42 » 15. duben 2020, 8:28

Je to tak a navíc se vyjádřili, že velké akce se pustí až po prázdninách, čili nejspíš nebudou ani pivně-sbližovací zábavy a vrcholem kultury budou v létě snad grilovačky na chatě či snad ještě propršený týden u rybníku (vzpomínka z dětství na typickou tuzemskou dovolenou, naši měli na výběr obzvlášť štěstí a já v tradici úspěšně pokračuji na festech i jednou v Chorvatsku nám propršely tři dny z turnusu). Snad se ta svině nevrátí na podzim a užijeme si alespoň podzimní sezónu kultury a sportu již normálně.
O Metalfestu v září dost pochybuju, že by se to podařilo zorganizovat, spíš by nebyl špatný nápad udělat po vzoru zimního MORu třeba podzimní Metalfest někdy v říjnu jako jednodenní akci třeba na Lokotce.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: [2020-06-05] Metalfest Open Air 2020

Příspěvekod Kezir » 15. duben 2020, 9:08

Trocha více spamu k aktuálnímu tématu :)

Tak pokud to bude tak, jak se předpokládá a plánuje dle tohoto vyjádření, tak letošní léto bez hromadné kultury je na spadnutí. A to jak velké akce typu MF, MOR, BA, Coloursy a desítky dalších, tak i oblíbené lokální jednodenní kulturní akce s pivkem a párkem v ruce ...

https://www.idnes.cz/kultura/hudba/zaka ... 6_hudba_ts

Tak se nechme překvapit jak s touto situací který fest naloží a věřme, že v roce 2021 se setkáme u podobné sestavy interpretů jako tomu mělo být letos :)
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: [2020-06-05] Metalfest Open Air 2020

Příspěvekod dronda » 16. duben 2020, 14:14

Z FB Masters Of Rock

- Vzhledem k úternímu prohlášení vlády je nám jasné, že žádný festival do 8.6.2020 nemůže proběhnout, ačkoliv oficiálně to vláda zatím nezakázala. Ale stačí jen takové maličkosti, jako to, že do tohoto data nesmí být otevřeny hotely, nebudou otevřeny hranice atd...
- Jsme tedy nuceni 11. ročník Metalfestu přesunout na nové datum. Jako jedna možnost se nabízí polovina září 2020, ale nemyslíme, že jsme schopni v krátké době získat schválení ze strany vlády. A tak jako daleko jistější se nám jeví přesunout festival na začátek června 2021.
- Na tomto záložním plánu již několik týdnů pracujeme s kapelami. V zásadě všichni souhlasí s přeložením a novým termínem konání festivalu, takže program by neměl doznat mnoho změn. Navíc jako výrazný bonus bude rozšíření festivalu o řadu kapel a čtvrteční den, neboť jsme již před započetím pandemie potvrdili hraní na Metalfestu 2021 řadě dalších umělců.
Neplánované plus pro vás, fanoušky, neplánované větší finanční zatížení pro pořadatele :-)
- Již zakoupené vstupenky na 11. ročník plzeňského Metalfestu zůstávají v platnosti na nový termín. Vracet se nebudou. Udělali jsme si právní rozbor na přeložení akce na nový termín z hlediska vyšší moci a tento postup nám to umožňuje. Ono by například ani nebylo možné, kdybychom třeba měli vrátit vstupné všem. Z utrženého vstupného se již odvedlo dph státu, zaplatily zálohy kapelám, investovalo se do reklamy, pokrývají se agenturní režie, mzdy zaměstnanců atd… Jen pro bližší pochopení :-)
- V krátké době, na konci dubna, vás budeme informovat o novém termínu festivalu a přineseme také aktuální přehled kapel, které vás budou bavit v krásném a unikátním areálu Amfiteátr Lochotín, ve kterém se právě dokončila rekonstrukce podia.
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: [2020-06-05] Metalfest Open Air 2020

Příspěvekod Svářeč » 16. duben 2020, 18:24

Ve mě se to pere. Na jednu stranu nejsem panikář a jsem zastáncem toho, aby se věci začaly co nejrychleji vracet do normálu, jinak tady za pár měsíců nebude co žrát... Na druhou stranu, i naprostému laikovi musí být jasné, že velké festivaly představují naprosto ideální prostředí pro šíření viru. Spousta lidí hlava na hlavě, mizerná hygiena a na konci se všichni rozprchnou do všech koutů republiky. Kdepak, to by nedopadlo dobře. Modlím se, aby se aspoň na podzim kultura trochu rozběhla, ale vidím to dost skepticky. Koronavirus tady bude, než někdo přijde s vakcínou, a hromadných akcí se podle mě ještě dlouho nedočkáme...
Uživatelský avatar
Svářeč
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Zlín/Praha
Příspěvky: 1148
Registrován: 5. červenec 2011, 12:09

Re: Metalfest Open Air 2020 - 5.6.2020

Příspěvekod ov42 » 16. duben 2020, 20:31

Přestalo snad lidstvo kvůli AIDS souložit? Teď je nutný tu epidemickou vlnu zvládnout, ale pokud tady koronavirus v nějakém množství zůstane, budeme se muset s ním naučit žít, jako s chřipkou nebo jinými nemocemi. Není možný lidi zamknout do pracovně domově-separačního koncentráku navěky nebo i na generaci.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: [2020-06-05] Metalfest Open Air 2020

Příspěvekod Kezir » 17. duben 2020, 6:10

Prago píše:- Již zakoupené vstupenky na 11. ročník plzeňského Metalfestu zůstávají v platnosti na nový termín. Vracet se nebudou. Udělali jsme si právní rozbor na přeložení akce na nový termín z hlediska vyšší moci a tento postup nám to umožňuje. Ono by například ani nebylo možné, kdybychom třeba měli vrátit vstupné všem. Z utrženého vstupného se již odvedlo dph státu, zaplatily zálohy kapelám, investovalo se do reklamy, pokrývají se agenturní režie, mzdy zaměstnanců atd… Jen pro bližší pochopení :)


Todle mě docela zvedlo ze židle. Jako já chápu, že se peníze již zaplatily za x položek a chápu, že vracení vstupného není příjemné ale na druhou stranu, furt jsem si zakoupil za své peníze produkt od kterého očekávám určitou kvalitu - rozumněj, určitý line-up, za který jsem byl ochoten ty peníze utratit a taky, že to dostanu v určitý čas. A myslím, že i právně bych na to nárok nějaký měl. Ale o to mi nejde. Jde mi tu o tom, že nám do xichtu hned vmetou něco o tom, že se radili s právníkem a blá blá a prostě tě pomálu zastraší, že prostě lístky zpět ne. A přitom x dalších festů tu možnost nabízí a často právě z toho důvodu, že chápou, že jsi jako spotřebitel utratil své peníze za určitý produkt, který ti oni teď nemůžou dát ale přitom rozumně nabádají, že si zakoupené vstupné máme ponechat, prtž bude platit na další rok, prtž se pokusí nám nabídnout stejně nebo minimálně podobnou kvalitu produktu a prosí o pochopení v tom, že z utrženáých peněz se již poplatilo x věcí. A já to chápu, zakoupené lístky v plánu vracet opravdu nemám!

Ve výsledku to mají všechy festy dost podobné, jejich fans si ty lístky nechají. Pořadatelé se pokusí o stejný line-up, nebo aspoň co nejvíce podobný. Většina festů těm kapelám zaplatila zálohy, tak snad ty kapely prostě přesunou svůj rok 2020 na rok 2021, tak jak to jsou nuceni udělat pořadatelů festivalů. Ale to, jak informaci o vstupném podal Pragokoncert mi příjde minimáně nešťastně zvolený výběr slov prtž drtivá většina lidí, co si lístky koupila je stejně rádo použije na další rok. Ale je fajn mít možnost je vrátit, prtž za více jak 13+ měsíců se toho může stát opravdu hodně ...
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: [2020-06-05] Metalfest Open Air 2020

Příspěvekod tersas » 17. duben 2020, 8:52

Já jim rozumím. Je jasné, že už spoustu peněz utratili za přípravu festu. Taky to beru jenom jako nevhodnou formulaci. Ona věta" ... udělali jsme si právní rozbor .... a tento postup nám to umožňuje ..." Zní dost debilně. Už jenom s principu o tom může (jen a pouze) rozhodnout soud a ne nějaký jejich právník.

Do podobných situací se dostávají velké společnosti po celém světě. Live Nation, Ticketmaster, atd. Někde v USA už padají žaloby. Hell Fest se pár týdnů před tím, než se to rozjelo ve Wu Chanu pojistil. Mimo jiné i proti pandemii a pojišťovna údajně nechce platit. Protože by jí to nejspíš položilo.

Třeba Tofi a Shindy použili jinou formulaci. Něco jako: "... byli by jsme moc rádi, (v případě přesunu festu na rok 2021) kdyby si fanoušci vstupenky ponechali, a nechtěli je vracet ... Je to pro nás samozřejmě (finančně) složité ... A moc by nám tím pomohli ... A chtěli by jsme je požádat..."
Vždycky se najde někdo, kdo bude chtít peníze nazpátek. Tak ať si půjčí pořadatel v bance. Jde jen o překlenutí. Časem ty vrácené vstupenky prodají novým zájemcům co budou mít po půstu hlad a na rok 2021 vyrazí na festy.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: [2020-06-05] Metalfest Open Air 2020

Příspěvekod Kezir » 17. duben 2020, 9:36

Šak já je taky chápu, jen říkám, že jde o tu formulaci ... naletět s "právníma kecema" je od nich teda krok mimo, dle mého pohledu ...Právě od BA mi to přišlo jako fajn formulování, lístky Vám vezme prtž chápeme, že třeba za rok to budete mít jinak a nebudete moci jet a tak podobně ale chápejte nás, že pro nás je to finanční zátěž a tak nějak blá blá :D

Stejně si drtivá většina tu vstupenku nechá a kdo by ji rád vrátil, tak věřím, že jako první budou řešit prodej dalšímu fanouškovi a ne ji vracet pořadatelům a i tak si myslím, že by pořadatel měl vzít v tomto případě lístek zpět - kolik by jich bylo, pár desítek? Nevím, jen ta formulace Pragkoncertu byla prostě dost hulvátská :D

A jak říkáš, těmto akcí se ty prachy relativně rychle vrátí, lidé budou mít po kultuře hlad (pokud bude mít prachy) a jak bylo zmíněno u BA - lístky rok co rok o něco podraží, tak vlastně tím, že si lístek necháte tak ušetříte ( a když jeden někdo vrátí a stál ho letos 2250 a oni jej hned prodají někomu za 2450 tak jim to i něco málo hodí do kapse navíc :D ) A MF? Ti nadnesli něco o tom, že by MF mohl být i ve čtvrtek a tudíž tím by měl lístek adekvátně podražit a tím zase majitelé lístku 2020 ušetří. takže vlastně v jejich zájmu není je vracet (a kdyby, tak zase MF vrátí za lístek 1800 a pak jej prodá na rok 2021 dejme tomu za 2200?? Zase něco do kapse :D )

Mě nejde o ty prachy, ano pocítím, že mám cca 10K v lístcích a ta investice mi bude v některých případe více jak rok ležet a já bych ty prachy užil teď na základy domu a tak. Ale taky vím, že v roce 2021 si sakra rád zajedu za muzikou, odreagovat se a užít si to a ten lístek mi prostě říká, co mě čeká a proto si jej nechám :)
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: [2020-06-05] Metalfest Open Air 2020

Příspěvekod vosa » 17. duben 2020, 9:49

Souhlasím s vámi, pánové. Formulace je nešťastná a smrdí arogancí :? lístken na MoR si nechávám stejně jako lístek na BA, ale slušné a přátelské jednání Tofiho a Shindyho je mi mnohem bližší než povýšené oznámení páně Darona o právně podložené nemožnosti ho vrátit. Ale nějak mě to neudivuje, bohužel tento přístup vane všemi jeho akcemi a mírně prosmrádá z každého PGK vyjádření už roky...
Uživatelský avatar
vosa
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 301
Registrován: 22. prosinec 2016, 12:58

Re: [2020-06-05] Metalfest Open Air 2020

Příspěvekod tersas » 17. duben 2020, 9:58

Já mám v lupenech kolem 7 000,- Letos jsem to dost omezil. Nekoupil jsem MF a BA ani další koncerty. A koukám, že jsem dobře udělal. :-)

Lidi nebudou mít tolik peněz, to je pravda, ale myslím si, že hlad po kultuře po tom "nuceném půstu" bude obrovský. Lidi sice budou mít hlouběji do kapsy, ale spíš omezí nákupy jiných věcí, než aby omezili kulturu a dovolené. Spíš se nebudou kupovat tolik nové mobily, televize, travní sekačky, auta... .
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: [2020-06-05] Metalfest Open Air 2020

Příspěvekod tersas » 30. duben 2020, 22:27

Pragokoncert oznamuje:

V polovině dubna jsme vám slíbili, že na konci měsíce vám přineseme více informací, jak to bude s plzeňským METALFESTEM. 11. ročník tohoto oblíbeného svátku metalové muziky se měl uskutečnit v červnu letošního roku, což vlivem epidemie, restrikcí a nyní i zákazem vlády nelze v tomto termínu uskutečnit. A tak jsme nuceni 11. ročník festivalu přesunout na termín 3. – 6. 6. 2021. V mezičase jsme komunikovali s umělci ohledně přesunutí na tento nový termín a můžeme vám sdělit skvělou zprávu. Podařilo se nám přeložit festival téměř beze změn, a navíc pro vás chystáme jeden koncertní den v amfiteátru Lochotín navíc!

Ano, METALFEST se v příštím roce rozšíří na čtyři plnohodnotné dny. Den navíc je ve čtvrtek 3. 6. Účinkující pro tento „den navíc“ vám brzy představíme. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín. Vzhledem k tomu, že k festivalu přidáváme nový, plnohodnotný den, tak rušíme opening párty. Vstupné za zrušenou opening párty vám pochopitelně vrátíme. Ten, kdo má na párty zakoupenou vstupenku může napsat na e-mail: mikeskova@pragokoncert.com a požádat o vrácení peněz. Pokud byste se rozhodli ponechat si vstupenku na Opening party, podpořili byste tím METALFEST, který přeložením termínu i nutností vytvořit čtvrtý plnohodnotný festivalový den, dostává citelnou finanční ránu. Patřil by vám za to náš vřelý dík.

Zde je aktuální přehled účinkujících kapel, které vystoupí na 11. ročníku METALFESTU v PLZNI ve dnech 3. – 6. 6. 2021: RUNNING WILD, WITHIN TEMPTATION, ELUVEITIE, SOULFLY, DORO, SONATA ARCTICA, HYPOCRISY, GLORYHAMMER, ENSIFERUM, DELAIN, FREEDOM CALL, RAGE, SALTATIO MORTIS, BLOODBOUND, HERMAN FRANK, THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, FOLLOW THE CIPHER, VICTORY, DALRIADA, TRI STATE CORNER, MAJESTICA, S7N, SYMFOBIA, DARK GAMBALLE.

Všichni účinkující i široký tým pořadatelů se na vás již teď těší a věří, že se všichni za rok setkáme v krásném prostředí amfiteátru Lochotín!
Víme, že stejně jako pro nás, tak i pro spoustu z vás je teď velmi složitá a nelehká doba, a tak se držte a buďte zdraví! Ať si ten METALFEST za rok pořádně užijeme!

Mějte se krásně. Za agenturu Pragokoncert vás zdraví Jirka Daron
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

PředchozíDalší

Zpět na Již proběhlé festivaly..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník