Stránka 1 z 1

[2020-03-11] ZRUŠENO Chelsea Wolfe, Jonathan Hultén

PříspěvekNapsal: 7. říjen 2019, 20:36
od Osimchin
Obrázek

Kdo
,

Kdy
středa 11. března 2020, 20:00 - 23:59

Kde
Praha, Divadlo Archa - Na Poříčí 26

Vstupenky
Prvních 100 ks vstupenek od 450 Kč v předprodeji od 9. října 2019 WEBu Divadla Archa
Vstupenky za 550 Kč budou k dispozici v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal (všude plus obvyklé distribuční poplatky), dále pak bez poplatků na pokladně a prostřednictvím webu Divadla Archa (po vyprodání vlny prvních 100 vstupenek).
Zbylé vstupenky budou v prodeji na místě v den koncertu za 650 Kč.

FB událost

Re: [2020-03-11] ZRUŠENO Chelsea Wolfe, Jonathan Hultén

PříspěvekNapsal: 11. březen 2020, 15:37
od Osimchin
"Milí diváci,
V souvislosti s rozhodnutím vlády ČR rušíme od úterý 10. března do odvolání veškerá plánovaná představení. Chceme vás ujistit, že uděláme vše proto, abyste mohli zrušené produkce v nejbližší možné době vidět. Situaci soustavně sledujeme. Chápeme zrušení veřejných akcí jako opatření, které má především ochránit vaše zdraví. Více informací o náhradních termínech a vstupenkách vám poskytneme v horizontu 14 dní.

Pokladna Archy funguje od 11. března v omezeném provozu, kontaktovat nás můžete emailem na adrese pokladna@archatheatre.cz či prostřednictvím sociálních sítí.

Děkujeme za pochopení."

"Z důvodu mimořádné situace v souvislosti s koronavirem se zítřejší koncert Chelsea Wolfe neuskuteční. Mrzí nás to, stejně tak jako Chelsea, která v Praze od soboty pilně zkoušela a připravovala se na turné. V tuto chvíli jednáme s managementem o náhradním termínu v druhé polovině roku 2020, informace o novém termínu či případné možnosti vrácení vstupenek oznámíme během několika dnů. "

Re: [2020-03-11] ZRUŠENO Chelsea Wolfe, Jonathan Hultén

PříspěvekNapsal: 17. duben 2020, 15:58
od Osimchin
"Koncert Chelsea Wolfe se nakonec bohužel úplně ruší, pro akustické turné se nepovedlo najít nový termín. Jak se vstupenkami? Vše v oficiálním vyjádření Divadlo Archa:
„Je nám to moc líto, ale koncert Chelsea Wolfe se nakonec, přes naše snahy o nalezení nového termínu, neuskuteční.
Celé akustické evropské turné Chelsea Wolfe se ruší, pracujeme na tom, aby se její koncert v Praze uskutečnil co nejdříve to půjde. Vstupné Vám bude vráceno. Vstupenky zakoupené osobně na pokladně Divadla Archa bude možné vrátit po otevření pokladny. O jejím otevření Vás budeme informovat na webových stránkách http://www.archatheatre.cz. V případě nákupu vstupenek v sítích Goout (info@goout.cz), Ticketmaster (https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new) a Ticketportal (help@ticketportal.cz) se, prosím, obraťte na jejich kanceláře. Refundace vstupenek je možná do 30. srpna tohoto roku.“"