RAMMSTEIN - 11.5.2024

Airport Letňany ! Dva koncerty 11.5 a také 12.5

Samostatné koncerty

Moderátor: Moderátoři

[2024-05-11] RAMMSTEIN

Příspěvekod tersas » 11. říjen 2023, 19:39

Obrázek


RAMMSTEIN



11.5. a 12.5. 2024 Letiště Letňany. Turné se jmenuje: "Europe Stadium Tour 2024" - a proto je to na letišti, které stadionem není. :D


Předprodej vstupenek 18.10.2023. Live Nation.





Německá skupina Rammstein existuje již téměř pětadvacet let, přičemž silnou základnu fanoušků si vypěstovala již svou debutovou deskou „Herzeleid“ z roku 1995. Z alba pocházející singly „Du riechst so gut“ “Asche zu asche“ nebo “Rammstein“ lze dnes bez nadsázky považoval za klasiky v jejich repertoáru, které na koncertech skvěle fungují i po více než dvaceti letech od jejich vzniku.
Aktuálně mají Rammstein na svém kontě šest studiových alb, pětadvacet singlů, tři živé hudební nosiče a v jejich diskografii nechybí ani jedna kompilaci těch největších hitů, z kterých lze zmínit například songy “Engel“, “Du hast“, „Ich will“, „Pussy“ nebo “Amerika“. Jsou jednou z nejúspěšnějších německých kapel vůbec, přičemž asi největší popularitu a nové a nové fanoušky získávají svými provokativními klipy a pompézní koncertní show, ve které nechybí ani skvělé pyrotechnické efekty.
Naposledy upravil tersas dne 18. říjen 2023, 21:35, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: [2024-05-11] RAMMSTEIN

Příspěvekod ov42 » 12. říjen 2023, 19:41

Vzhledem k tomu, že u nás žádný stadion, který by pojal takovou masu lidí nestojí, tak asi není jiné řešení.
Teda je, udělat to zase pro změnu na jiném letišti (Mošnov, Líně, Milovice), ale pražští pořadatelé si myslí, že za Prahou začíná deštný prales.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: [2024-05-11] RAMMSTEIN

Příspěvekod tersas » 18. říjen 2023, 18:49

Tak jsem se dnes zúčastnil prodeje vstupenek. Byl to teda mazec. Opět jsem se přihlásil pozdě, tak o dvě minuty. V práci nemám tolik možností se na to připravit, třeba čtvrthodiny do předu. A to mě limituje. Píšu to proto, že minulý týden jsem kupoval lístky na Mistrovství světa v hokeji v Praze do O2 arény a mělo to úplně stejný, ! na hovno průběh ! Tím, že jsem se přihlásil až v 11:02 jsem byl ve frontě číslo 7562. Vystál jsem frontu a zjistil, že mé milované "pod-pódium" je out. Vyprodáno.

Ještě bylo volno něco málo na sezení. A do sektoru B na stání. Tak jsem to zabalil, takové lístky jsem nechtěl. Stát někde vzadu u Nymburka a v dálce vidět blikat světýlka. A ty Rammstainy slyšel jako s vesnického ampliónu. Díky, ne. Úplně vyprodáno bylo během 50 minut. To už u lístků psal přímo Ticketportal.

Někdy v půl čtvrtý odpoledne hlásili v rádiu, Rammstein přidávají druhý koncert a že lístky už jsou v prodeji. Tak jsem se honem přihlásil. Jenže "smolík pacholík", pod pódiem opět vyprodáno. Tak si říkám, kurwa, je to letiště ! Dyť to "pod-pódium" musí mít kapacitu aspoň 15 000 lidí, to snad není ani možný.

Zvolil jsem stejnou taktiku jako minulý týden při nákupu lupenů na MS v hokeji. Klikal jsem a klikal na pod-pódium, znovu a znovu. Zas a zas! Furt to psalo vyprodáno, vyprodáno, vyprodáno ! Až asi po 5 minutách mě to "zničeho nic" pustilo k nákupu. Jde o to, že někomu nemusí proběhnout platba, může udělat chybu, nemít hotovost na účtu, atd... a lístek se pak uvolní znovu do prodeje.

Takže takhle jsem to "moje milované pod-pódium" nakonec získal. Hurááá! Stejně tak i ten hokej, už beznadějně vyprodaná O2 aréna mi nakonec dala lupen na utkání s ČR - England.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: [2024-05-11] RAMMSTEIN

Příspěvekod ov42 » 23. říjen 2023, 7:59

Tebe láká "mistrovství světa" bez jednoho ze špičkových týmuů - Ruska? Pro mě je to bezcenné mistrovství, když jedna z top hokejových velmocí se ho nemůže zúčastnit.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39


Zpět na Koncerty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron