AUN

Dark Ambient/Drone/Industrial/Shoegaze, CAN

Darkwave, ambient, dark/ritual
Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

AUN

Příspěvekod Majk » 4. prosinec 2010, 17:54

Obrázek


Země: Kanada Obrázek
Aktivní od: 2007
Žánr: Dark Ambient/Drone/Industrial/Shoegaze



Obrázek

Martin Dumais
AUN je hudební formace kanadské dvojice Martina Dumaise & Julie LeBlanc a na hudební scéně se pohybuje už nějaký ten pátek. K vytvoření tohoto tématu mě však přimělo až zatím poslední album Black Pyramid, které jsem objevil při procházení novinek labelu Cold Meat Industry. Ve změti vychrlených placek mě zaujal už cover celého alba, později i ukázky a nakonec celé CD, a to všechno mě přinutilo zjistit o této enigmatické dvojce něco víc.
Celý projekt je vlastně fúze industrialní, dark ambientní a dronové hudby řízlé shoegazingem (pro tápající v undergroundových stylech přidávám linky na wiki :) ) a na svém kontě má už celkem slušnou sbírku vydaných titulů, včetně několika split alb s dalšími umělci podobného ražení. Většina z těchto hudebních experimentů promlouvá k běžnému posluchači asi ne úplně srozumitelným jazykem, ale právě minimálně poslední dílo, které je už z velké míry řízlé dark ambientně dronovou atmosférou, stojí za povšimnutí. Jeho místy až mystická rezonující náplň tak může nejenom vytříbit smysly případného posluchače, ale zároveň se postupně stát i klíčem k další tvorbě AUN.


ODKAZY:


[Myspace.com][Last.fm][Facebook]

DISKOGRAFIE:

SAMOSTATNÁ ALBA:
2007 - Mule
Obrázek
2007 - Whitehorse
Obrázek
2007 - Blackhorse
Obrázek
2008 - Multigone
Obrázek
2009 - Motorsleep
Obrázek
2009 - Utica 7"
Obrázek
2010 - VII
Obrázek
2010 - Black Pyramid
Obrázek
SPLIT ALBA:
2008 - AUN & Allseits - Irrlicht
Obrázek
2010 - Aun & Habsyll - Split
Obrázek


YOUTUBE:


Uživatelský avatar
Majk
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 38
Bydliště: Elysium
Příspěvky: 718
Registrován: 15. listopad 2008, 18:07

Zpět na Darkwave & Ambient

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron