Stránka 1 z 1

Galerie

PříspěvekNapsal: 15. duben 2008, 16:24
od sheVcza
Galerie


FAQ:

Jak se dostat do galerie?
  :arrow: Nahoře nad logem je odkaz "Galerie", časem bude přístupná taky z chystaného navigačního menu.

Kdo může prohlížet, hodnotit, komentovat a nahrávat fotky?
  :arrow: Normální sekce může prohlížet každý návštěvník fóra, privátní sekce jen uživatelé s minimálním počtem příspěvků 100 (dva paroháči v hodnosti). Po dosažení dané hodnosti dostanete automaticky přístup. Uploadování fotek je taky možné až od dvou poraháčů. Fotky které můžete prohlížet, můžete automaticky hodnotit a psát k nim komentáře.

Můžu si založit osobní galerii?
  :arrow: Ano, od počtu 50 příspěvků a dostání vstupu, máte automaticky i oprávnění k vytvoření osobní galerie. Vytvořit a spravovat si ji můžete v uživatelském panelu.

Jak velké fotky můžu uploadovat?
  :arrow: Maximální povolená velikost NENÍ OMEZENA (pouze datová se vztahuje na max 1MB). Uploadované fotky budou automaticky zmenšeny na rozlišení 800x600

Chci uploadnout fotky z akce která nemá vytvořenou sekci.
  :arrow: Napište zde nebo mě na PM (případně mail, icq..), sekci vytvoříme.

Můžu vložit fotku z galerie do příspěvku?
  :arrow: Ano, u každé fotky je vygenerovaný BBkód který stačí zkopírovat do příspěvku, a vloží se Vám tam náhled s odkazem na danou fotku do galerie.

Re: Galerie

PříspěvekNapsal: 10. květen 2008, 9:46
od sheVcza
Ode dneška by se měl přístup do privátní sekce galerie povolovat automaticky od počtu 100 příspěvků. Pokud by někdo náhodou měl 100 příspěvků a neměl by přístup (nebude ve skupině zde) napište sem.

Re: Galerie

PříspěvekNapsal: 10. září 2009, 20:58
od ythren
Limit přízpěvků na fóru pro nahlížení do privátní galerie byl změněn snížen na 50 ... práva těm co přesahují limit 50 se přidají až napíší nějaký další přzpěvěk

Re: Galerie

PříspěvekNapsal: 28. leden 2010, 12:31
od sheVcza
Dnes byla aktualizována galeria na stabilní verzi 1.0.4 (z předchozí bety 0.4.1).
Mezi hlavní novinky patří:

- již není potřeba zmenšovat fotky, při uploadu se automaticky zmenší na rozlišení 800x600
- vylepšené přepínání obrázků (pomocí známé funkce "highslide") s podporou slidshow - funguje i pro vkládání do příspěvku, viz níže.
- integrace fotek z osobních alb do profilu (prozatím se zobrazují celkově poslední - dodělám, aby se zobrazovaly i alba)
- možnost otáčet fotku
- a mnoho dalších změn a novinek

.. pokud má někdo pěkné fotky z koncertů/festivalů, a chce je zde prezentovat, má možnost. Stačí se ozvat (zde nebo na PM/mailu/icq) o vytvoření alba a fotky do něj pak může uploadnout.

155 157 160