Stránka 1 z 1

Portál novinek - jak přispívat?

PříspěvekNapsal: 21. únor 2010, 22:20
od sheVcza

Portál novinek - jak přispívat?


Chcete přispět libovolnou novinkou z metalové scény na náš portál? Nepotřebujete k tomu být moderátorem, redaktorem a ani nemusíte mít povolení. Ovšem Váš příspěvek, čili novinka, musí být moderátorem či redaktorem schválena. V případě, že Vaše novinky budou kvalitní a bezproblémové (nebudou se posílat zpět se zamítnutím) dostanete povolení k přímému přispívání bez nutnosti schválení a časem je možné získat post redaktora.

Pro vložení novinky stačí založit téma v sekci "Novinky ze světa metalu" v kategorii, kterou zvolíte podle druhu Vaší zprávy. Pokud máte povolení vkládat novinky přímo bez schválení, zobrazí se ihned na portálu. V opačném případě bude zaslána moderátorům ke kontrole a buďto bude schválena a zobrazena, nebo zamítnuta a poslána zpět soukromou zprávou k přepracování.
Na portálu jsou zobrazeny pouze ukázky a automatický náhled obrázku z textu, tzn. doporučujeme vkládat obrázek na začátek novinky pro jeho zobrazení.

Při psaní novinek dodržujte následující pravidla:

  • Pro novinky platí obecná pravidla pro fórum
  • Před vložením zprávy se podívejte, zda se už v dané kategorii nenachází
  • Uvádějte zdroj Vaší informace, ideálně s odkazem
  • Před text vložte obrázek (např. kapely) - automaticky se "vycucne" a zmenší na portále
  • Pokud vkládáte videoklip (do sekce Videoklipy), vložte jej libovolně do příspěvku pomocí tagu YOUTUBE (včetně obrázku z předchozího bodu!) - opět se automaticky "vycucne"
  • Vyhýbejte se používáním ostrých barev textu