Hannibal Lecter

Moderní žánr vzniklý kombinací metalu a jiných žánrů, především hip hopu nebo grunge
Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Hannibal Lecter

Příspěvekod Lulu » 18. duben 2008, 22:10

Hannibal Lecter


Obrázek

Obrázek


Kapela Hannibal Lecter působí na metalové scéně od roku 1997. Až do současnosti kapela prošla mnoha změnami co se týče sestavy, tak i stylu. V roce 1999 se umístili na prvním místě rockové hitparády Hard and heavy na Rádiu Haná. Na prvním místě se udrželi 4 měsíce. Následovala spousta koncertů na festivalech a v klubech. V roce 2002 se kapela dostává do krize, která vrcholí rozpadem kapely. Po dvouleté pauze se Hannibal Lecter dává dohromady v plné síle a nové sestavě. Skládá se nový materiál, se kterým poprvé vystoupili na T.N.T festivalu v Tovačově. Po dvou letech tvrdé práce Hannibal Lecter nahrává stejnojmenné CD ve studiu Šopa Standy Valáška. Kapela také v roce 2006 skončila na druhém místě Rockové12 na radiu RockMax a díky tomu hraje na zimním Masters of Rock ve Zlině. Jejich tvůrčí úsilí vrcholí křtem již zmiňovaného CD 16.02.2007 v prostějovském klubu Apollo13. Následuje spousta koncertů po rockových klubech a letních festivalech. Ve volných chvilkách makají na nových věcech. Na podzim z ničeho nic odchází spoluzakladatel, kytarista Lukáš. Tak přichází Hanz Fucker, v té době bubeník kapely My wave. Makají na zkouškách, protože se blíží Zimní masters of rock. Mastr se povedl, ale za pár týdnů jsou zase bez kytaristy, protože Hanz odjíždí do Prahy a časově by kapelu nezvládal. Tak přichází na řadu kytarista Mira alias HC SYSTEM. Po pár zkouškách se zase začíná koncertovat a ještě více intenzivněji pracovat na nových věcech.

Sestava:

bicí - paul black
kytara - yaro burro
basa - uncle zed
zpěv - michael grey
kytara - hc-system
Hannibal - holič

Album - Hannibal Lecter 2006

http://www.hannibal-lecter.wz.cz/
http://bandzone.cz/hanniballecter
http://www.last.fm/music/Hannibal+Lecter

Oficiální video-Fatal Day

Obrázek
Náš svět měl být až příliš krásný na to, aby byl skutečný...
Uživatelský avatar
Lulu
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 31
Bydliště: Zlín
Příspěvky: 787
Registrován: 17. listopad 2007, 23:07

Re: Hannibal Lecter

Příspěvekod Denarka » 18. duben 2008, 22:15

Drsná partička. :lol: Už jsem na jejich koncertě byla dvakrát a paráda. Občas si je ráda i poslechnu. Co se týče jejich live šla bych klidně znova. :headbang2:
Přerushit sekerou na dvě části !!! (Debustrol)
Uživatelský avatar
Denarka
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 31
Bydliště: Zlín
Příspěvky: 127
Registrován: 27. leden 2008, 22:05

Re: Hannibal Lecter

Příspěvekod Angel.of.mine » 18. duben 2008, 22:17

já sem na ich byla jenom jednou a to když hráli na zimním moru ale nebylo to špatné...ovšem pořád bych to poslouchat nechtěla
Angel.of.mine
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 0
Registrován: 1. leden 1970, 2:00

Re: Hannibal Lecter

Příspěvekod Denarka » 18. duben 2008, 22:21

Pořád se nedá poslouchat nic... nikdy nezapomenu na ten zpěvákův nepřítomný pohled, když jsem mu nesla to CD :lol: (Lula ví)
Přerushit sekerou na dvě části !!! (Debustrol)
Uživatelský avatar
Denarka
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 31
Bydliště: Zlín
Příspěvky: 127
Registrován: 27. leden 2008, 22:05

Re: Hannibal Lecter

Příspěvekod Lulu » 18. duben 2008, 22:22

Já jsem je viděla taky dvakrát , i když z WMoRu si na ně nějak zvlášť nevzpomínám :lol: ;) .
Obrázek
Náš svět měl být až příliš krásný na to, aby byl skutečný...
Uživatelský avatar
Lulu
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 31
Bydliště: Zlín
Příspěvky: 787
Registrován: 17. listopad 2007, 23:07

Re: Hannibal Lecter

Příspěvekod Wapster » 4. srpen 2008, 9:17

Hehe já je viděl 5X+ jelikož jsou z malého města, kde bydlím i já :-D, takže se s něma dobře znám a jelikož bych byl neobjektivní tak sem o nich nepíší, mimo ně máme v Kojetíně kapely Bethrayer, kteří by se vám mohli líbít a ve světě už celkem známí Gospel Of The Future.
Život je k***a (jsem sprosťák), ale ne tak velká, když posloucháš metal. Metal je totiž lék na vše, jen si ho správně zvolit
http://www.metalista.cz
Fanoušek promostars:
http://www.metalshop.cz/tricka/tricka_metalova/p/tricko-metallica-death-magnetic-3-celopotisk-micz-?a_aid=metaez&a_bid=metal
Uživatelský avatar
Wapster
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Kojetín
Příspěvky: 716
Registrován: 4. srpen 2008, 8:19

Re: Hannibal Lecter

Příspěvekod frisanka » 19. září 2008, 18:18

No my je měli pozvaný na akci v Litovli, a docela se mi to líbilo, i kyž jim nehrála jedna kytara, dalo se to poslouchat, na live bych šla taky znovu
Uživatelský avatar
frisanka
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Bydliště: Olomoucko
Příspěvky: 14
Registrován: 6. září 2008, 17:12

Re: Hannibal Lecter

Příspěvekod Erien » 11. duben 2009, 11:48

S hannibalkama jsme měli včera akci u nás na šupliku, jako průser.. skoro nikdo nedošel.. ale to jim na chuti nevzalo... rozpařili to celkem solidně... ještě dneska nemůžu pořádně hýbat hlavou slyšel jsem je osobně po druhé... Co se týče nápisu víš.. je mi líto,ale Bethrayer mně naprosto neoslovili.... nevím jak open air,ale u nás v klubu se moc nepředvedli... Ale prostě od hannibalků mám podepsané cd.. a od bicmana paličku s věnováním... takže tahle kapelka u mě má 10 + na stupnici od jedné do 10... doporučuju... velmi vřele... :rocken:
FIGHT for METAL, DIE FOR METAL!!!
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Erien
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Přerov
Příspěvky: 156
Registrován: 18. březen 2009, 19:50

Re: Hannibal Lecter

Příspěvekod Fisher » 27. leden 2010, 14:47

Rád si zajdu na jejich koncerty docela často hrají tady na vyškovsku. Dobře se naně paří no občas si poslechnu i CD ale naživo jsou lepší. Hlavně zahrají parádně Roots Bloody Roots od Sepultury což na koncertě ocení spousta lidí, ikdyž hlasivky ani moc ne xD.
Uživatelský avatar
Fisher
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Příspěvky: 47
Registrován: 26. leden 2010, 16:30


Zpět na Nu-Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník