AndyGal

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jak se nám představit?
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely nebo i jiný styl než metal, jestli hrajete na nějaký hudební nástroj, kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsou zde vypsané nejsou povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

AndyGal

Příspěvekod AndyGal » 19. červen 2017, 11:49

Zdravím ve spolek!

Na tomto fóru jsem se objevil tak, že se už nedalo vydržet jak moc se těším na MoR a musel jsem se zapojit do diskuze aby to čekání trochu lépe uběhlo :D

Mám rád jakoukoli hudbu, která klade nároky na můj mozek, ale metal je pro mě nej a celoživotní láska. Ze všeho nejvíc mým uším lahodí metalové styly: symphonic, gothic, melodic-black, folk, a power.
Na základní škole jsem poslouchal to co má drahá maminka - Metallicu, Queen, Nirvanu, Yes, Chicago,... Jo, má dobrý vkus. Někdy v osmé třídě jsem poprvé slyšel Nightwish a bylo mi jasné, že to jsem hledal celý život. A dál už se to vezlo :-) (BTW, mamce nosím věci k poslechu teď zase já a nejvíc jsem se jí za vybudování vkusu odvděčil tím, že jsem ji vzal na koncert Cradle of Filth - aktuálně její nejoblíbenější kapela :) A pak že to není hudba pro dříve narozenou generaci...)
Absolutním vrcholem je pro mě Apocalytica. A Inquisition Syphony je album které jsem určitě slyšel nejvíckrát v životě. I na 500. poslech mě pořád dostává. Pro mě dokonalost. Smůla se na mě lepila dlouhé roky a Apocalypticu jsem poprvé slyšel a viděl naživo až na Rock for Wien v roce 2016. Ale ještě ten stejný rok jsem si je užil podruhé a víc na MoR :-)
Původem z Hodonína, nyní žijící v Brně, fanda symfonických žánrů... Splněným snem pro mě byl vznik festivalu Made of Metal. S jeho koncem se pořád nemůžu smířit a zůstává po něm v mém srdci prázdné místo... Nyní je ze mě návštěvník MoR, či BA. Jsou to samozřejmě parádní festivaly, ale! MoR je na mě až moc "popový" a zaměřený hlavně na old-school kapely, BA je malino tvrdší, než by pro mě bylo ideální. Nezbývá, než doufat v obnovení MoM...
Hledám festival, který v mém srdci nahradí Made of Metal...
Uživatelský avatar
AndyGal
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 37
Bydliště: Brno
Příspěvky: 35
Registrován: 8. červen 2017, 8:33

Re: AndyGal

Příspěvekod vosa » 19. červen 2017, 12:22

Taktéž zdravím :hi: ať se ti tu líbí a ať čekání příjemně ubíhá :)
Uživatelský avatar
vosa
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 301
Registrován: 22. prosinec 2016, 12:58

Re: AndyGal

Příspěvekod matotu » 19. červen 2017, 22:01

Nazdárek. Vítám tě. Nechť se ti tu líbí. :)
„Ožralýýýý a stále sáááám, matotu je chuligán!“
- Arcturus, 25.2.2013

„Jak můžeš ty říct, že je něco pochybný??“
- Stick, 28.10.2016

„Kdesi cosi a toto.“
- sylvuša, pořád

Skrytý obsah
Obrázek
Uživatelský avatar
matotu
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 27
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1639
Registrován: 31. květen 2011, 20:53


Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron