Jim

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jak se nám představit?
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely nebo i jiný styl než metal, jestli hrajete na nějaký hudební nástroj, kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsou zde vypsané nejsou povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Jim

Příspěvekod Jim » 16. prosinec 2016, 15:39

Rád bych se jako nováček taky trošku představil.Bydlím ve Slezku (to je ta severovýchodní část české republiky) poblíž Opavy. Jsem každoroční účastník řady koncertů a festivalů napříč žánry,jsou vypsány v podpisu a je to tedy řádná žánrová směsice,takže se nevyhýbám žádnému druhu hudby,rozpětí od rock n rollu až po death metal.Tuto hudbu poslouchám již od konce minulého tisíciletí a snad mi to ještě chvilku vydrží.
Nejoblíbenější a srdcovou kapelou jsou nejlepší elektrikáři světa AC/DC,jsem členem českého fanklubu a zajímalo by mě zdali tady náhodou není nějaký soukmenovec.
Motivací přihlásit se zde nebylo,jak by si mnozí mohli myslet to,že se ruší fórum MoR,ale přilákala mě nepřeberná možnost smajlíku,které lze zde využívat v diskuzi.
Uživatelský avatar
Jim
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Slezko
Příspěvky: 214
Registrován: 15. prosinec 2016, 15:36

Re: Jim

Příspěvekod Dag » 16. prosinec 2016, 15:45

Nový fenomén: Smajlící OM fóra. To je dobré. :D Tak vítej! :palec:
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Jim

Příspěvekod Atice » 16. prosinec 2016, 16:24

Viděla jsem koně blít, hada chcát, tryskáč couvat, žábu pěstí do kamene mlátit, ale aby se někdo na metalové fórum registroval kvůli smajlíkům, tak to jsem ještě neviděla. :D Vítej! :)
Uživatelský avatar
Atice
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 33
Bydliště: Nottingham (UK)
Příspěvky: 530
Registrován: 28. březen 2011, 22:29

Re: Jim

Příspěvekod Luk Skywalker » 18. prosinec 2016, 22:59

Tak smajlíci, jo JIMe, ale nepoužil si ani jednoho :D. Mě někteří budou chybět z dřívějšího působiště, ale zdejší základní znám zase z jiného fóra, ale nejen ti dva metaloví se můžou hodit :palec:.
Na Masters of Rock jezdím od roku 2005, zatím bez absence. Na Zimním Masters of Rock jsem byl 5krát (ročníky 2008, 2009, 2011, 2014 a 2016), Metalfest 2014 (pouze pátek). Koncerty v Ostravě, Zlíně a Praze (kluby, haly a stadiony).
Moje nejlepší vystoupení:
1. Manowar (MoR 2005)
2. Avantasia (MoR 2008)
3. Black Sabbath (Praha 2013)
4. Lucie (Ostrava 2014)
5. AC/DC (Drážďany 2015)
6. Helloween a Gamma Ray (Zlín 2007)
7. Rammstein (Ostrava 2010)
8. Iron Maiden (Praha 2013)
9. Blaze Bayley (Ostrava 2014)
10. Daniel Landa (Praha 2015)
zbytek z mé TOP 20 se nevleze.
Uživatelský avatar
Luk Skywalker
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 7
Registrován: 15. prosinec 2016, 13:28

Re: Jim

Příspěvekod Lord Vader » 20. prosinec 2016, 4:48

Zdar, tak to jsme tu od Opavy už dva :-)
Uživatelský avatar
Lord Vader
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Příspěvky: 1308
Registrován: 25. březen 2008, 20:32


Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron