habar_nefertum

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jak se nám představit?
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely nebo i jiný styl než metal, jestli hrajete na nějaký hudební nástroj, kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsou zde vypsané nejsou povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

habar_nefertum

Příspěvekod habar_nefertum » 21. prosinec 2021, 11:39

Nazdar.
Říkám si Habar. Hraji převážně na klávesové nástroje, bicí a kytaru. Snažím se tvořit nějaký hudební obsah, ale nikdy jsem ho nevydal, protože
většinou podle mě stál za hovno. Teď se snažím napsat pár skladeb a vydat alespoň demo.
Jinak jsem stále školou povinný introvert, fanoušek čínských pohádek s chapadly (známe jinak jako Anime), poslouchám převážně Doom Metal, Death Metal, Black Metal a věci s kocovkou -Grind, až na pár vyjímek. Nephordnu ale ani některým rapem (MC Gey, a věci produkované v 90.letech), taneční hudbou, a některým noisem.

A tady jsou věci, které jsem poslouchal v posledním týdnu:



Uživatelský avatar
habar_nefertum
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 2
Registrován: 21. prosinec 2021, 10:35

Re: habar_nefertum

Příspěvekod Pest » 23. prosinec 2021, 14:37

Guten Tág. :hi:
Uživatelský avatar
Pest
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1197
Registrován: 8. listopad 2009, 12:00

Re: habar_nefertum

Příspěvekod tersas » 23. prosinec 2021, 19:16

Nazdar.
Koukám, že hraješ na tři nástroje, to je super. To já hraju tak akorát na nervy, a že mi to jde prý dobře. :) Ještě trochu na kytaru. Nedávno jsem si koupil Guitar Pro 7. Tak zkouším skládat v tom. Takové spíš vyhrávky, brnkačky na klasickou kytaru, ten software to pak přehraje daleko lépe, než bych to dal já sám. Hehe :-) :-) :-) S metalem to nemá nic společného.
S hudebním vkusem se s tebou ztotožním tak akorát v death metalu. Jinak spíš poslouchám takovou tu klasiku. Slayer, Metallicu, SOAD, In Flames a tak. Black metal skoro nemusím.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: habar_nefertum

Příspěvekod highlander » 25. prosinec 2021, 14:41

Zdarec a vítej. Je dobře, že mládí poslouchá death a black. Jinak super, že umíš na tolik nástrojů, to se moc nevidí. Co poradit...autor je většinou s sebou stále nespokojenej ;) :D , ale věřím, že to máš v poho. Zhodnotit to musíme my ostaní fans :twisted: :palec: . Možná to dát v plen na Bandzone, nebo Youtube. Ať se ti daří a hodně Tvých oblíbených odnoží metalu.
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 55
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 881
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Re: habar_nefertum

Příspěvekod matotu » 26. prosinec 2021, 22:59

Vítám kreativce.
„Ožralýýýý a stále sáááám, matotu je chuligán!“
- Arcturus, 25.2.2013

„Jak můžeš ty říct, že je něco pochybný??“
- Stick, 28.10.2016

„Kdesi cosi a toto.“
- sylvuša, pořád

Skrytý obsah
Obrázek
Uživatelský avatar
matotu
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 27
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1639
Registrován: 31. květen 2011, 20:53


Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník