Mark

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jak se nám představit?
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely nebo i jiný styl než metal, jestli hrajete na nějaký hudební nástroj, kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsou zde vypsané nejsou povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Mark

Příspěvekod Mark » 17. prosinec 2016, 2:29

Další uprchlík z PGK je tu.
Už pětačtyřicet let jsem obyvatel Hranic (na Moravě). Kdysi dávno v minulém století mě zasáhli Helloween, Metallica, Judas, pak přicházela samozřejmě i spousta dalších a tak se to nějak táhne až do dneška.
Postupem času jsem se z metalového "mainstreamu" propracoval do současného podivného stavu, kdy na jedné straně poslouchám všelijaké ty holčičí gothic/symphonic metálky a na druhé thrash, melodický death, "normální" death, doom, black a tak. Jít na Delain a za pár dnů na Obituary mi nedělá žádný problém. Jen to co se nachází mezi tím poslední dobou zas až tak moc nemusím. Vzhledem k tomu, že k extrémnějším metalovým formám jsem se propracoval až po čtyřicítce, jsem v této oblasti stále nadšeným hledačem.
Mám ještě jednu úchylku, naprosto obdivuju holky v metalu, mám hluboký vztah k vokalistkám a ještě hlubší k instrumentalistkám. Čili na sobě tričko Nervosa (Arkona, Epica, Draconian, Avatarium) a v kapse peněženka Arch Enemy, to jsem já v letošní verzi. :hi: (i když je pravda, že jsem pár koncertů letos zvládl i v tričku Asphyx či Nahum, takže zas až tak důsledný nejsem).
Vedle metalu mám ještě jednoho, zhruba stejně velkého koně a tím je technická historie, zvláště její parní část. Ale když jsem se nad tím kdysi zamýšlel, tak je to prašť jak uhoď, parní lokomotiva je taky pořádná porce těžkého kovu. :rocken:

PS: Smajlíci jsou tu fakt dobří :palec:
Mark
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 72
Registrován: 14. prosinec 2016, 22:24

Re: Mark

Příspěvekod Gore » 17. prosinec 2016, 7:04

Nadšených hľadačov tu radi vítame a brúzdaj brúzdaj, určite tu niečo ponachádzaš :D ono to rozširovanie obzorov dosť vypovedá aj o otvorenosti mysle, čo sa bohužiaľ o moc veľa ľuďoch v strednom veku povedať nedá. Na OM sme ale mali (až na pár výnimiek) v tomto ohľade celkom šťastie :) je fajn mať tu závan čerstvého vetra.
Sorrow ever awaits on joy.
Skrytý obsah
Minutáž hudby načítaná z Last.FM (overall):
Obrázek
Uživatelský avatar
Gore
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Příspěvky: 3435
Registrován: 20. leden 2008, 23:13


Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník