Cavalera Conspiracy

Moderátor: Hooya

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Cavalera Conspiracy

Příspěvekod Wapster » 11. srpen 2008, 17:58

Gorefiend píše:fajnovka :) dokonca technicke gitary :D pustil som si to prave dnes poprvykrat a ako som zacul Inflikted, hned som si pomyslel, ze z toho cisi kvalitka...

Ty riffy atd.. jsou parádní!
Život je k***a (jsem sprosťák), ale ne tak velká, když posloucháš metal. Metal je totiž lék na vše, jen si ho správně zvolit
http://www.metalista.cz
Fanoušek promostars:
http://www.metalshop.cz/tricka/tricka_metalova/p/tricko-metallica-death-magnetic-3-celopotisk-micz-?a_aid=metaez&a_bid=metal
Uživatelský avatar
Wapster
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Kojetín
Příspěvky: 716
Registrován: 4. srpen 2008, 8:19

Re: Cavalera Conspiracy

Příspěvekod Hestia » 30. srpen 2009, 16:25

Max mě nikdy nezklame...já nikdy moc neposlouchala ani Sepulturu ani Soulfly,protože v mém okolí je nikdo nemá rád...dokonce i to jejich vystoupení na BA odsoudili. Jenže pak mě jeden dobrý přítel naučil nejen poslouchat,ale i vnímat vše výše zmiňované včetně Cavalera conspiracy. Takže já je vážně MILUJU...CC se mi líbí a poslouchám je dost často...povedlo se to Maxovi opět na 1* " hex hex hex heeeeeeeex" :rocken:
Uživatelský avatar
Hestia
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Žena Žena
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Příspěvky: 1279
Registrován: 11. srpen 2009, 21:55

Re: Cavalera Conspiracy

Příspěvekod Josefina » 31. leden 2010, 21:48

Naprosto ynikající. Obzvlášť ty rychlejší písničky. Doufám, že ještě něco vydají... ;)
Josefina
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 4
Registrován: 23. leden 2010, 0:39

Re: Cavalera Conspiracy

Příspěvekod Nargathron » 20. červen 2012, 10:52

Inflikted bylo parádní..zato BLUNT FORCE TRAUMA zklamání.. je tady vidět že Igora bubnování už opravdu nebaví a deska je co se týče bicích odláfknutá jak nejvíc to jde. Z celé Max/Igorovi tvorby(i ještě za dob Sepultury) je pro mě toto zaručeně nejhorší počin. A ani Max se co se týče textů moc nepředal. Potěší akorát Rizzovi sólíčka a song Lynch Mob, který byl nazpívaný s Miretem z Agnostic Front. A co se týče singlu Killing Inside, dost v tom slyším riff ze Symphony of Destruction od Megadeth, nezdá se vám ?
Uživatelský avatar
Nargathron
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Příspěvky: 152
Registrován: 11. březen 2010, 22:40

Re: Cavalera Conspiracy

Příspěvekod tersas » 17. listopad 2017, 20:24

Cavalera Conspiracy - Psychosis.
Nová fošna této bratrské dvojice je už na světě. A tady je i video k songu. "Spectral War".

Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Předchozí

Zpět na Thrash Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron