Metallica

Moderátor: Hooya

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Metallica

Příspěvekod sir » 24. březen 2017, 11:54

Uzasnej system. Na 317. miste me to vykoplo, tekze sem si polepsil o 1050 mist dozadu. Tohle dobre nevidim. :facepalm:
Uživatelský avatar
sir
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 38
Příspěvky: 246
Registrován: 1. říjen 2012, 14:19

Re: Metallica

Příspěvekod tersas » 24. březen 2017, 12:20

Už to zase spadlo. A jsem 3015 v pořadí. Kluci mi říkali ať se na to vybodnu. Že na Metallicu raději nepůjdou.

V úterý jsem kvůli nefunkčnímu webu Metallici a Ticketportalu projebal v práci skoro tři hodiny a dostal proprc od šéfa. Ve středu jsem se zkovával jako malej kluk v práci aby mě šéf neviděl. Stejně jsem nepořídil, stejně jsem strávil s nákupem víc než hodinu. Jo a v práci na mě kolegové koukali divně, že nemakám a furt čumím do mobilu. Dneska zase. To nejde, já potřebuji přijít chvilku vystát frontu koupit a jít a ne že s tím strávím takového času. A ty 3 lupeny nemám a mít asi nebudu.

Na Facebooku Ticketportalu jim to dávaji pěkně lidi sežrat, až správce stránky nestíhá ani mazat.

edit:
Ha !!! Než jsem napsal tuto reakci, spadlo to znovu a jsem 163-tí. Jsem si pomohl asi o 3000 míst, do doby než to zase padne. :facepalm:

O 5 minut později. Opět pád systému. Jsem na mobilu 823 a na PC 1116. Tohle nemá konce. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

edit 2:
O 15 minut později. :evil: Byl jsem už několikrát ve frontě s různým pořadím mezi 100 až 3500 místem. Teď jsem 47. Do příštího pádu ???
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Metallica

Příspěvekod mirekv » 24. březen 2017, 12:52

Je to průšvih, no. Po desáté hodině jsem byl asi 1600, pak po chvíli naskočila úvodní stránka a byl jsem na 2996 pozici!
mirekv
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 108
Registrován: 15. prosinec 2016, 13:54

Re: Metallica

Příspěvekod sir » 24. březen 2017, 13:01

Seru na to. Ja na to nemam nervy. At si s tema listkama vytrou patricny mista!
Uživatelský avatar
sir
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 38
Příspěvky: 246
Registrován: 1. říjen 2012, 14:19

Re: Metallica

Příspěvekod tersas » 24. březen 2017, 13:27

Údržba systému. Stránka nenalezena. Ha ha ha .... Tak to celý vypnuli a polibte nám. :facepalm:

Některé reakce fanoušků na facebooku Ticketportalu předtím, než to správce stránek smázne. He he :-)
Skrytý obsah
Gabriela Dorynka Bláhová‎ pro TicketPortal CZ
VY m***y jedny zasr***, co to je za vyfikundace na předprodeji lístků na Metallicu??????? Už xkrát mě váš vymrdanej systém odhlásil a tudíž vyhodil z frontyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zmr**** skurvený jste. Byla jsem v 10 hodin 389 ve frontě a váš systém mě odhlásil!!!!! Teď jsem ve frontě už po 12 a jsem 2657!!!!!!! Přijde vám to normální????? Horší říť na předprodej jsem v životě nezažila. Kéž byste zkrachovali, šmejdi zasr***, vymrdaný!!!!!!!!
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Metallica

Příspěvekod Kain » 24. březen 2017, 14:28

slečna je na můj vkus přehnaně slušná a i těch vykřičníků a otazníků mohla přidat :D

Btw, kdyby mi někdo sehnal lístek jen na Kvelertak, tak bych se obětoval a vyrazil taky :headbang:
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Metallica

Příspěvekod Dag » 24. březen 2017, 16:12

Já se jí nedivím... jsou to pi**, kdybych ty lístky už neměl doma, tak tam asi k***a (jsem sprosťák) zavolám a zjebu prvního kreténa, který mi zvedne telefon tak, že to uslyší i jeho šéf, šéfovi rodiče a řidič autobusu, co jezdí v Brazílii. :facepalm:
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Metallica

Příspěvekod sir » 24. březen 2017, 20:10

Tak po málem prasklý žilce na mozku mám konečně taky objednáno! A ještě se podařilo přes uličku vedle kamarádů. Ta cena ale masakr a ještě dát kilo, že po mně uklízečka vytře a 42 korun za online platbu, hustý.
"Pěkně jim to naceníme, šaškum. Ať platěj!" :headbang:
Uživatelský avatar
sir
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 38
Příspěvky: 246
Registrován: 1. říjen 2012, 14:19

Re: Metallica

Příspěvekod Dag » 24. březen 2017, 20:25

Já platil 36,50 za online platbu :lol:
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Metallica

Příspěvekod vosa » 10. duben 2018, 10:07

Dodatečně pár slov ke koncertu (minulý týden byl dost náročný a dřív jsem nestihla :) )
Recenzí proběhlo netem několik, tak jen několik osobních postřehů:
Byli jsme dole na ploše, která byla celá vnímaná jako "golden circle" - je fakt, že na centrálně umístěné pódium bylo blízko, tedy alespoň na jeho bližší část. Koncepce umístění byla zajímavá, umožnila samozřejmě většímu počtu fanoušků ten "pocit předních řad". Na druhou stranu, stage mohla být o trošku vyšší, nejsem žádný prcek, ale často jsem viděla houby. Navíc jak muzikanti přecházeli po obvodu stage (měli 8 mikrofonů okolo), docela často se stalo, že člověk koukal na záda prakticky všem. Takže pokud to zrovna vyšlo, měla jsem kapelu na dosah, ale o chvíli později kdesi v háji a ještě otočené zády/bokem, což vyvolávalo u některých písní pocit výrazné ztráty kontaktu. Tenhle problém asi sedící tolik nepocítili, kapelu viděli z nadhledu.
Fajn bylo, že ač byla kyslíkárna vyprodaná, dole nebyl žádný nátřesk, klidně by se tam ještě pár set lidí vešlo, tudíž pohoda a bez mačkání.
Ke Kvelertak se vyjadřovat nebudu, předtím jsem je neslyšela a v zoufalém zvuku, který jim vycházel z aparatury nebylo nějak ani poznat, co vlastně hrají...
Metallica měla zvuk od 3.-4. songu slušný (na ploše na místě oproti hlavnímu vstupu vlevo vzadu), nic se neutápělo, James byl slyšet v pohodě, ale je fakt, že akustika toho baráku je vcelku mizerná a nezbývá než si užívat hlavně atmosféru, posluchačsky žádný hit teda.
Systém cca padesáti zavěšených projekčních kostek byl výborný, neplnil samozřejmě funkci projekce ze stage, ale různé promítané motivy na střídavě sjíždějících a vyjíždějících kostkách skvěle doplňovaly muziku. Za mě palec hore.
Setlist je obecně přístupný, z nového alba dali 7 věcí (celkem hráli 15+3), což u "legendární" kapely považuju za fajn, hoblovat furt jen hity se určitě omrzí. Zbytek namíchaný z prvních 5 alb, nejvíc z MoPuppets a černého. Osobně mne potěšilo For Whom the Bell Tolls a Sanitarium. (Škoda, že nehrají nic ze St.Anger, které spousta skalních i nových fanů úplně zavrhla, ale já ho považuju za výborný počin, na Metallicu pravda poněkud atypický, leč syrově autentický vzhledem k jejich situaci té doby. Ale asi to sami berou jako úlet a překonanou fázi)
Vtípek s Jóžinem komentovat asi nemusím, psali o tom všude, je fakt, že to bylo hodně velké překvápko :shock: :lol:
Kapela působila naprosto uvolněně a vypadala, že si všichni čtyři koncert hodně užívají.
Kromě zmíněných efektů byl naprosto skvělý nápad s hejnem malinkých svítících dronů, které kroužily a poletovaly nad scénou při "Moth Into Flame". Ke konci došlo i na ohnivé efekty, plameny vyšlehovaly vysoko kolem celé stage, až to vypadalo, že upečou část zavěšené aparatury.
Metla mi chyběla do sbírky, všechny její dřívější koncerty jsem z různých důvodů musela vynechat, tak jsem ráda, že jsem kapelu, na které jsem kdysi vyrostla (moje první čistě metalová akvizice ještě v dobách kazet, které se sháněly od kamarádů), konečně viděla. Prachy to stálo nehorázné, ale odvedený výkon a šou rozhodně nebyly zklamáním
Uživatelský avatar
vosa
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 301
Registrován: 22. prosinec 2016, 12:58

Re: Metallica

Příspěvekod ov42 » 10. duben 2018, 16:56

Právě proto, že bylo jasný, jak bude stage vypadat, jsem si koupil lístek, abych to měl z nadhledu. Za stejnou cenu. Já viděl ze 12. řady u modrý čáry všechny, i když zpívali na druhý straně a točili se ke mě bokem nebo prdelí :P . Ale James mi zase z mýho místa teda sem tam trochu utopenej přišel. Měl jsem i pocit že některej z mikrofonů je líp nazvučenej než jiný. Ten mokrej koncert na Výstavišti měl akustiku rozhodně lepší, ale ono z prostoru za brankovou čárou je asi těžký nazvučit dobře celou halu. Na druhý straně, času na to měli dost, stavělo se minimálně den předem a zvukař takový kapely by měl bejt profík a vychytat to. Každopádně zase netvrdím, že to byl zcela průser, to jistě ne. Průser byli poslední Iron Maiden v Edenu, tento koncert nakonec hodnotím kladně. Takhle jako na dlani už asi nikdy Metalliku mít nebudu a na konci jsem si odnesl i jedno trsátko.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Metallica

Příspěvekod vosa » 10. duben 2018, 21:23

Když mi to sezení na metalových koncertech furt přijde nějaký divný :? :D
Sedět můžu na symfoňáku nebo v neděli na Bobovi Dylanovi. Ale výhled jsi měl asi lepší, uznávám :)

Jinak s těmi mikrofony máš pravdu, vypadalo to, že je mají vždycky stáhnuté a prvních pár slov při přesunu zpěváka nebylo slyšet, vždy až tak od třetího dál. Což působí trochu amatérsky :shock:
Uživatelský avatar
vosa
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 301
Registrován: 22. prosinec 2016, 12:58

Re: Metallica

Příspěvekod ov42 » 10. duben 2018, 22:34

Možná tu výhodu sezení po čtyřicítce taky začneš objevovat...
Na druhou stranu o měsíc dříve na Korpiklaani v MeetFactory jsem celý koncert protančil a propogoval. Tam bych sedět nevydržel ani kdyby to technicky šlo.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Metallica

Příspěvekod vosa » 10. duben 2018, 23:13

No já tu výhodu sezení chápu a moje tělo by ji fakt ocenilo (dvacet mi dávno není), ale hlava zatím velí jinak :lol:
I když jsem po kombinaci 4h v autě + 5h na nohách + 3h v autě byla rozstřelená ještě ve středu... :cry:
Tak uvidíme, kdy hmota převládne nad duchem :D
Uživatelský avatar
vosa
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 301
Registrován: 22. prosinec 2016, 12:58

Re: Metallica

Příspěvekod tersas » 23. duben 2018, 19:17

Tak já stál na ploše a výhled na kapelu parádní. A nestěžuji si. U mě v zásadě, věk ne-věk, hodlám už chodit pouze na "stání pod pódia". Lupeny na Iron Maiden a Ozzyho mám koupený taky "pod pódium".
Ty kostky dobrej nápad. Celá koncepce pódia výborně naaranžovaná. Ale muselo to stát balík. Celé to pódium, je vidět, že Metallica prachy má. Možná bych vytknul určité rozdrobení celé show. Dřív Metallica sypala jeden song za druhým a teď samá pauza, kecání. I ten Jožin z bažin byla jenom pauza pro Ulricha a Hetfielda. Už nám pánové stárnou a musej odpočívat.
Byla to má osmá Metallica v ČR. :tlesk:
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Metallica

Příspěvekod tersas » 24. září 2018, 18:02

METALLICA Announces Summer 2019 European Tour With GHOST

Aug. 18 - Prague, Czech Republic - Airport Letnany

http://www.blabbermouth.net/news/metallica-announces-summer-2019-european-tour-with-ghost/

Skrytý obsah
Obrázek


edit:

Aha. A už zítra začíná předprodej pro členy. A v pátek pro širokou veřejnost. :?
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Metallica

Příspěvekod matotu » 24. září 2018, 21:47

Mám je moc rád a rád bych je viděl. Jenže. Viděl jsem je dvakrát, kdo ví, co bude příští léto, bude to drahý a ještě to zas bude na jméno a a systém bude padat jako minule. :D Takže na to, zdá se, kašlu. Alespoň teď.
„Ožralýýýý a stále sáááám, matotu je chuligán!“
- Arcturus, 25.2.2013

„Jak můžeš ty říct, že je něco pochybný??“
- Stick, 28.10.2016

„Kdesi cosi a toto.“
- sylvuša, pořád

Skrytý obsah
Obrázek
Uživatelský avatar
matotu
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 27
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1639
Registrován: 31. květen 2011, 20:53

Re: Metallica

Příspěvekod tersas » 25. září 2018, 7:20

Ano. Jak pises. Urcite budou vymejslet chujoviny. Listek na jmeno..., omezeny pocet vstupenek..., bude to drahe. A bude to padat. Jinak si myslim, ze letiste je neomezene velike narozdil od O2 areny. Takze nehrozi vyprodani. Listky budou jiste k mani i tyden pred koncertem. Akorat nebudou mozna nektere sektory. Jo a kdo by chtel VIP lupen s osobnim setkanim s kapelou. Vyfocenim s nima a podpisem. Obcerstvenim. Trickem. Parkovanim u stage a vlastnim vstupem bez front. S pristupem do snacke pitu atd... tak lupen VIP je k mani za 55 000,- Kc. Delaj kolem toho podobne divadlo jako minule. Odpoledne celoevropsky oznamej turne a hned druhy den prodej lupenu. A zase pomalu rok dopredu. Nemyslim si, ze po nich bude takovy hlad jako byl minule.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Metallica

Příspěvekod ov42 » 25. září 2018, 8:29

Vstupenky budou, ale jít v Letňanech kamkoliv mimo stání A (podle Maidenů), je horší zážitek, než si pustit DVD. To stání "u pódia" bylo asi do vzdálenosti 80 metrů.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Metallica

Příspěvekod Kain » 25. září 2018, 13:55

skoro rok předem si fakt lístek na Metalliku kupovat nehodlám, máme je rád, ale zas taková srdcovka to není. Počkám si, jaké další velké koncerty u nás v roce 2019 budou. A pokud později nebudou k dostání lístky na stání pod pódium, tak to stejně nemá cenu.
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

PředchozíDalší

Zpět na Thrash Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků