Arakain

Moderátor: Hooya

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Arakain

Příspěvekod tersas » 24. únor 2014, 22:28

Koukám, že 15.3. budou hrát kousek od nás, bych mohl vyrazit. Teda spíš na Arakain než na Dymytry. :rocken:
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Arakain

Příspěvekod tersas » 18. březen 2014, 19:34

Tak v tom Kovářově jsem nakonec nebyl, nějak jsme to s kámošema nedali dokupy. Jinak kdo to ještě nezaregistroval tak je na světě už nějaký ten pátek nové CD Arakainu "Adrenalinum". Více o novém CD asi zde. http://www.arakain.eu/info/

Obrázek
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Arakain

Příspěvekod Dag » 18. březen 2014, 19:37

Nové CD sem slyšel, a nic moc teda, mě na něm nechytlo nic, nepamatuju si jediný riff, nepamatuju si jediný refrén. To se mi ještě nestalo, když sem si poslechl celou desku cíleně... Takže za mě zatím palec dolů, třeba časem se zaposlouchám :) Ale taková "Jedna Krev" se mi hodně líbí, a asi si seženu něco i do Dymytry, zatím to šlo mimo mě a moc se mi ta hudba nelíbila, ale kdo ví :)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Arakain

Příspěvekod tersas » 18. březen 2014, 19:45

Tak já sem si to pustil akorát teď. Ale dělám u toho asi 10 dalších věcí, takže mi to zní spíš jako hudba na pozadí. Mám za sebou čtyři songy a vidím to jako takovej průměr. Uvidím co, až si to poslechnu pořádně. Tak je to Arakain, ty jejich desky s Toužimským jsou si podobný jako vejce vejci. Takže "Adrenalinum" může být buď nadprůměr průměr nebo podprůměr té jejich poslední tvorby. Uvidím z dalším poslechem.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Arakain

Příspěvekod Dag » 18. březen 2014, 21:08

Já desky s Honzou mám rád, to ne že ne, je to jiný Arakain, ale pořád se mi líbí, ale tohle prostě mě nechytlo ani trochu. Jinak na každém albu mám něco od nich. Líbí se mi třeba Warning, nebo Labyrint, ty desky jsou pro mě osobně dost našlápnuté peckama, ale tohle? Nic, ani trochu 8-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Arakain

Příspěvekod Angaroth » 19. březen 2014, 17:50

Teda poslední deska je velká nuda. Na předchozích se aspoň našlo pár dobrých songů, ale tady není nic absolutně nic :-(
Obrázek
Uživatelský avatar
Angaroth
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Tábor, Chabrovice
Příspěvky: 713
Registrován: 11. duben 2011, 10:07

Předchozí

Zpět na Thrash Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků