Annihilator

Moderátor: Hooya

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: ANNIHILATOR

Příspěvekod Earthworm » 18. duben 2011, 22:59

HiJack44 píše:Earthworm: Mám paličku, heč!

Tak to jsem s tebou o ni možná zápasil :D Vlevo pod pódiem? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Earthworm
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Bydliště: Praha
Příspěvky: 861
Registrován: 9. červen 2008, 19:47

Re: ANNIHILATOR

Příspěvekod HiJack44 » 18. duben 2011, 23:06

Z pohledu diváka v pravo, dál od vchodu. Sápalo se po ní asi pět lidí, já tam skákal z druhý řady přes záda ostatních, ani nevim jak sem jí v tom chumlu dokázal chytit, a někdo se mi jí pak ještě snažil vyrvat z ruky(že by vážně ty :) ), ale hned to zase vzdal.
Jináč k trsadlu gratuluji, zvláště, jestli bylo od Jeffa.
Uživatelský avatar
HiJack44
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Cajzlstán
Příspěvky: 1050
Registrován: 18. červenec 2009, 0:13
Aktivní v kapelách: Den Lumíků, Menstrual Soup, Forgotten Dawn

Re: ANNIHILATOR

Příspěvekod Sonny » 18. duben 2011, 23:31

Tak já zase neposlouchám první 2 alba a jedu všechno ostatní :D . Kromě alba Remains, což je jediný jejich nepovedený. Jinak bych ale fakt nevěděl, který alba povýšit na top 3, protože na všech sou stejně dobrý vypalovačky... Spíš bych mohl z každýho alba jmenovat nejlepší 3 songy. Což by ale bylo zas moc obsáhlý... Ale moje taková největší srdcovka je na Set The World On Fire a je to jejich snad nejměkčí song vůbec Sounds Good To Me. Ten mě jak hudebně, tak textově naprosto dostává :oops: .

Earthworm: Rozhodně neprohloupíš, když si seženeš i zbytek diskografie. Kromě zmíněnýho Remains je to pořád o tom samym. To znamená hodně dobrý :lol: :headbang: .
''Who am I to know, when rain will turn to snow ? If life brings another day ... - Kamelot
Sonny
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Praha
Příspěvky: 225
Registrován: 7. duben 2008, 1:01

Re: ANNIHILATOR

Příspěvekod Hooya » 18. duben 2011, 23:43

Nechápu, já když jsem slyšel první 2 desky a pak si poslechl něco z prostřední tvorby, tak mi to přišlo tak dobré jako 4x vyluhovaný sáček čaje. Tím samozřejmě nikomu neberu, že ho to nemůže bavit, jen se podivuji, že tyto 2 nejzásadnější desky ignoruje. Waters totiž evidentně právě z tohoto čerpá dodnes nejvíce.

The Fun Palace rulez!
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: ANNIHILATOR

Příspěvekod Sonny » 20. duben 2011, 14:51

Hooya: Jenom 4x ? Tak to je luxus. Já myslel, že tak 149x vylouhovanej. Takhle to zůstává pořád hodně kvalitní hudbou 8-) :headbang: .
''Who am I to know, when rain will turn to snow ? If life brings another day ... - Kamelot
Sonny
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Praha
Příspěvky: 225
Registrován: 7. duben 2008, 1:01

Re: ANNIHILATOR

Příspěvekod Hooya » 20. duben 2011, 16:07

Nepochopils vůbec, co jsem tím chtěl říct.
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: ANNIHILATOR

Příspěvekod Sonny » 20. duben 2011, 16:12

Aha, tak to se omlouvám. A vysvětlíš mi to ? :tlesk:
''Who am I to know, when rain will turn to snow ? If life brings another day ... - Kamelot
Sonny
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Praha
Příspěvky: 225
Registrován: 7. duben 2008, 1:01

Re: ANNIHILATOR

Příspěvekod Hooya » 20. duben 2011, 16:22

Jen že nechápu, proč netočíš první 2 desky, když tam se odehrálo to nejzásadnější ve Watersove kariéře (tenkrát byl thrash a právě Annihi na vrcholu popularity). Následující 2 desky znamenaly nějaký vývoj, avšak další fošny prakticky jedou v mustru "Never Neverland", akorát mi to přijde čím dál méně zábavné (ono vstupovat podruhé do stejné řeky bývá většinou problém). Zdá se ti snad, že je tam snad něco navíc, co není na "Alice in Hell" a "Never Neverland"?

Chápu, že někoho může oslovovat celá tvorba Annihilator, ale nechápu, jak někdo může ignorovat 2 nejzásadnější Watersove desky a jet ten zbytek.
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: ANNIHILATOR

Příspěvekod Sonny » 20. duben 2011, 17:53

Tak v tom případě nechápeš ty... Metal totiž neni učebnice. Neni to jako když si na hodině dějepisu a učíš se jenom to nejzásadnější co se kdy událo, jména jenom těch nejvýznamějších osob a ty nejdůležitější data... Každej člověk má úplně jiný preference a vkus a každej má stejně tak úplně jinej přístup. Už chápeš ? ;) A mimochodem o ignoraci sem neřikal nic .
''Who am I to know, when rain will turn to snow ? If life brings another day ... - Kamelot
Sonny
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Praha
Příspěvky: 225
Registrován: 7. duben 2008, 1:01

Re: ANNIHILATOR

Příspěvekod feanor » 20. duben 2011, 17:57

Mě se teda nejvíce líbí následující Set The World On Fire :) Z novějších desek mě více oslovila pouze Schizo Deluxe. Jinak první dvědesky jsou vážně klasika. Dokonce si z mladších let pamatuju, jak brácha doma pouštěl Alison Hell a jak se mi to tehdá hrozně nelíbilo a když jsem to slyšel mnoha letech tentokrát už z vlastní iniciativy, tak jsem si na tu skladbu z dětství hned vzpomněl:)
"Svět vznikl, aby mě nasral"
Uživatelský avatar
feanor
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 37
Bydliště: Pardubice
Příspěvky: 666
Registrován: 17. leden 2008, 21:09

Re: Annihilator

Příspěvekod Ježura » 26. květen 2013, 20:02

25.10.2013 CZE - Zlin, Masters Of Rock Cafe
I would spread the cloths under your feet:
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.
-- W. B. Yeats
Uživatelský avatar
Ježura
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Praha
Příspěvky: 4549
Registrován: 10. leden 2010, 23:41

Re: Annihilator

Příspěvekod tersas » 26. květen 2013, 20:37

Tak Annihilator mám rád, rád bych je viděl, ale Zlín je pro mě moc daleko.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Annihilator

Příspěvekod Besofen » 22. srpen 2013, 19:53

Už jste někdo slyšeli nové album "Feast"? Podle mně bude patřit k nejlepším thrashovým nahrávkám roku! :palec: Tak na co ještě čekáte thrasheři? :)
Uživatelský avatar
Besofen
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvky: 468
Registrován: 29. prosinec 2010, 23:15

Morava se chystá na podzimní příjezd Annihilator - jediný u

Příspěvekod Metallum [Bot] » 12. září 2013, 9:36

Morava se chystá na podzimní příjezd Annihilator - jediný u nás!
Nový článek na portálu:
http://www.metallum.cz/novinky/morava-se-chysta-podzimni-prijezd-annihilator-jediny-u/
Robot Orbis Metallum
Uživatelský avatar
Metallum [Bot]
Metallum Bot
 
Věk: 16
Bydliště: metallum.cz
Příspěvky: 894
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09

Re: Annihilator

Příspěvekod Kain » 31. říjen 2013, 23:00

pokud loni jsem nejlepší klubový koncert roku zažil na podzim ve zlínském caféčku v podobě Moonspell, tak letos se historie opakovala a ve stejné lokalitě jsem v pátek shlédl dechberoucí vystoupení Annihilator. Už předkapela The Generals (společně s předkoncertním posezením na Kanadě s Portosem a čtyřmi Krušovicemi) mě příjemně naladila, i odezva lidí byla docela pozitivní. Svižný a tvrdší melodický death, kterému ubíral jen nevyvážený zvuk, zpěváka Hednara často nebylo moc slyšet. Nicméně hudebně ok.

Annihilator jsem v klubu viděl už v Brně v roce 2007 a tentokrát to bylo nesrovnatelně lepší. Tehdy hráli "jen" jako předkapela Iced Earth, nyní si jako hlavní hvězda nachystali parádní setlist plný klasických hitů i písní z nového alba. A potěšilo mě, že ačkoliv poslední studiová tvorba Annihilator mě docela míjí, protože mi přijde lehce kolovrátkovitá, naživo songy z desky Feast zněly perfektně - zejména No Way Out a Deadlock. Potěšily i méně hrané skladby jako Knight Jumps Queen (!!!!) nebo Redushed To Ash. Alfou a omegou byl samozřejmě výkon Jeffa Waterse s nepřehlédnutelnou červenou baskytarou, ten chlap má neskutečné charisma a jeho hráčské schopnosti jsou neoddiskutovatelné. Z celé kapely je to navíc největší šoumen. Dave Padden zpíval skvěle, ani na něm nebylo poznat, že před pár dny prodělal chřipku. Při Phoenix Rising mi šel mráz po zádech, škoda, že se pěvecky moc nechytalo obecenstvo. Ale Annihilator furt nejsou a asi už nebudou veleznámou kapelou, s níž budou diváci zpívat každou píseň slovo od slova. Ovšem návštěva byla velmi dobrá, trochu jsem měl strach, kolik lidí dorazí, ale bylo plno. A bouřlivá odezva mezi písněmi naznačovala spokojenost s výkonem kapely, které to šlape na jedničku. Asi až naživo si člověk uvědomí, jak kompozičně propracovaná, skvělými riffy nabitá a instrumentálně náročná je tvorba Annihilator.

Koncert to byl opravdu excelentní, odcházel jsem s totálně propoceným tričkem a v hlavě mi furt zněla Alison Hell. Nezlobil bych se, kdyby k nám Annihilator za rok zavítali na nějaký letní festival. Co ty na to, Shindy? :-)
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Annihilator

Příspěvekod ov42 » 1. listopad 2013, 7:42

Spíš kdyby s nima Pragokoncert donluvil opačnej konec státu. Annihilator jsem ještě naživo neviděl a určitě by byli zpestřením zatím spíš heavíkového Metalfestu. Brutal je zatím pro mě sestava spíše no go.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Annihilator

Příspěvekod Stick » 1. listopad 2013, 10:27

Kaine, jen takovej detail. Nehraje Jeff Waters na kytaru? :D Ale prý to byla fakt pecka, snad v únoru vyjdou Iced Earth. 8-)
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Re: Annihilator

Příspěvekod Kain » 1. listopad 2013, 11:41

jo, sorry, pochopitelně na kytaru. Basáka jim teď dělá ten týpek z Venezuely...
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Annihilator

Příspěvekod Kazi » 3. červen 2015, 21:33

Annihilator jsou bez svého dlouholetého zpěváka Davea Paddena,který to zabalil ;) na novince a následném turné opět zpívá Jeff :lol:
Uživatelský avatar
Kazi
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 396
Registrován: 17. červenec 2014, 14:06

Annihilator přijedou na podzim do Prahy!

Příspěvekod Metallum [Bot] » 21. květen 2016, 10:10

Obrázek
Annihilator přijedou na podzim do Prahy!
Legendární kanadská thrash/heavy metalová kapela Annihilator loni vydala své patnácté studiové album Suicide Society, které čerstvě po vydání představila v rámci podzimního turné. Bouřlivé přijetí a pozitivní ohlasy na úspěšné album přiměly kapelu vyjet na evropské turné „In The Blood“ podruhé. Zobrazit celý článek »
Robot Orbis Metallum
Uživatelský avatar
Metallum [Bot]
Metallum Bot
 
Věk: 16
Bydliště: metallum.cz
Příspěvky: 894
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09

Předchozí

Zpět na Thrash Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron