Exodus

Moderátor: Hooya

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Exodus

Příspěvekod Kain » 16. červen 2015, 10:09

obávám se, že jít do klubu na revival za stovku je to jediné, co ti v Plzni zbývá :hi:
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Exodus

Příspěvekod ov42 » 16. červen 2015, 12:03

Zase tu máme tituly, Ligu mistů, Evropskou ligu... :hi: :hi: :hi:
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Exodus

Příspěvekod Besofen » 16. červen 2015, 12:34

no jo ty vole. Když tam není celá kapela tak i kdyby udělali nejlepší koncert v životě tak je kvalitativně na úrovni revivalu :facepalm: Prostě měl je nechat doma, když se jim nemůže na 100% věnovat :cry:
Uživatelský avatar
Besofen
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvky: 468
Registrován: 29. prosinec 2010, 23:15

Re: Exodus

Příspěvekod Meresz » 16. červen 2015, 12:38

No jo... ja keď som bol na Exodus v Košiciach v roku 2012, tak Garyho zastúpil aspoň Rick Hunolt (čo nikto nečakal), ktorý ako iste viete, tvoril s Garym dlhodobo gitarovú dvojicu a hral na väčšine albumov Exodus. Radosť a energia z neho len tak sršala. Teraz už za Garyho nezaskakuje ani on. Gary je v podstate Exodus, ak by odišiel kvôli istotne lukratívnejšiemu fleku v Slayer, bolo by to dosť na hovno. Posledný album je výborný a pochybujem že Slayer predhodia svetu v septembri podobne dobrý materiál :?
Uživatelský avatar
Meresz
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Košice
Příspěvky: 43
Registrován: 8. leden 2011, 22:50

Re: Exodus

Příspěvekod ov42 » 16. červen 2015, 12:44

Besofen píše:no jo ty vole. Když tam není celá kapela tak i kdyby udělali nejlepší koncert v životě tak je kvalitativně na úrovni revivalu :facepalm: Prostě měl je nechat doma, když se jim nemůže na 100% věnovat :cry:

Přesně tak to já mám nastavený. Kapela jsou konkrétní lidi, který chci pod tím logem vidět na pódiu. A navíc kdo jiný je EXODUS než Gary Holt, on je zakladatelem, on je na každém albu, on skládá prakticky veškerou hudbu, pokud ne úplně všechnu. Jak říkám, pokud mám koukat na pódiu na jiné lidi, než členy kapely za kterou si zaplatím, ta už mohu chodit na revivaly.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Exodus

Příspěvekod Besofen » 16. červen 2015, 13:07

Nejsem nadšený, že Gary s nima nejezdí, hrál na všech deskách, 90% muziky je od něj, ale nějak neměl bych nejmenší problém s tím, že s nima nejezdí, když má povinnosti jinde. Našel si čas na jejich další album - hodnotím ho na 9/10. Když nemohl místo, aby kapele zakázal vystupovat dal za sebe náhradu - podle reakcí koncert 10/10. A mimochodem Gary není zakládající člen ;) Ze současné sestavy první sestavu pamatuje pouze Tom Hunting. Musí být snad jasné, že kapela beze změn nemůže přežít víc jak 35 let existence (čest vyjímkám)
Uživatelský avatar
Besofen
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvky: 468
Registrován: 29. prosinec 2010, 23:15

Re: Exodus

Příspěvekod ov42 » 16. červen 2015, 15:03

Já za zakládající sestavu mám tendenci považovat sestavu prvního alba. Kdo z kapelou hrál v tátově garáži na druhym konci světa mě až tolik nezajímá. Je jasné, že kapela beze změn nemůže přežít víc jak 35 let existence. Jikdy jsem taky neřekl, že vyžaduji, aby hráli v kapele všichni členové původní sestavy. Chci, aby v kapele na koncertě hráli všichni členové AKTUÁLNÍ sestavy.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Exodus

Příspěvekod Kazi » 16. červen 2015, 15:15

Vždycky se najde na koncertě nějaký ten ov,který bude nespokojený a bude brblat :lol:
V dnešním moderním světě plném informací...facebook,metalové fóra,atd...je opravdu těžké si zjistit informace,kdo na turné hraje a kdo ne,co se hraje,... a pak je jednoduché řešení,prostě na ten koncert nejít,když tam nejsou všichni a ne si pak vylívat srdce,že tam nebyli,když se vědělo,že tam nebudou :lol: a pak si raději počkat až přijede nějaký ten slavný revival ke spokojenosti neposkojených :lol:
To by se asi mělo změnit zakládající člen na prvoalbový člen....zakládající člen je od toho,že byl v té kapele při založení..ne zákonitě už při nahrání nějaké alba.. :lol:

ale to už je :offtopic: a není nutné to tu zasr*** ;)
Uživatelský avatar
Kazi
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 396
Registrován: 17. červenec 2014, 14:06

Předchozí

Zpět na Thrash Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron