Slayer

Moderátor: Hooya

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Slayer

Příspěvekod Garion » 17. duben 2015, 12:41

Mně se to náhodou líbí. Jako dost. Trochu mi to připomíná náladou songy ze South of Heaven. A na konci se to trošku rozjede, ne? :-D Ale jo, mohl by se tam ke konci objevit nějaký break a troška nášlehu by tu písničku oživila, ale u mě panuje spokojenost i s tímto provedením.
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Slayer

Příspěvekod Hooya » 18. duben 2015, 10:28

Já bych to spíš viděl na návrat k songu "Genimi" a alba "Diabolus In Musica". To bylo období, které mě dost bere. Příjemná změna po těch zaprděných retro jistotách.
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: Slayer

Příspěvekod Meresz » 23. květen 2015, 20:53

Ja si skôr myslím že Slayer je už celý zaprdený a už by asi mali pískať na koniec. Veď takého Arayu to už isto absolútne nebaví. Ďalej, nič proti Paulovi Bostaphovi, ale jediný a pravý bubeník Slayer je jedine Dave Lombardo. Spôsob ako ho vyhodili z kapely je na uváženie - ozval sa lebo zistil že sa mu nedostáva toľko peňazí, koľko by za svoje hranie mal dostať a ono tí kkti mu dajú padáka. Po tomto sa už len ťažko zase zjednotia. Nápady Jeffa budú takisto veľmi chýbať, Kerry nie je taký dobrý skladateľ ako bol on - Garyho Holta ku skladaniu zrejme nepusti(l). Gary mi vlastne v ich zostave tiež nepasuje, aj keď chápem že asi z ekonomického hľadiska je to preňho lepšia kapela ako jeho domovský EXODUS, s ktorými vydal minulý rok veľmi dobrý album, na ktorý novinka Slayer zrejme mať nebude.
Uživatelský avatar
Meresz
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Košice
Příspěvky: 43
Registrován: 8. leden 2011, 22:50

Re: Slayer

Příspěvekod Besofen » 19. červen 2015, 21:28

Kde vzali tu energii? :o Tohle teda vážně můžu! :shock:
Uživatelský avatar
Besofen
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvky: 468
Registrován: 29. prosinec 2010, 23:15

Re: Slayer

Příspěvekod tersas » 20. červen 2015, 15:03

Klasická vypalovačka alá Slayer. Jelikož se jedná o moji téměř nejoblíbenější kapelu, tak jako věrný fanoušek skáču radostí a vyhlížím nějaký ten koncík v ČR. :-)
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Slayer

Příspěvekod Dag » 20. červen 2015, 18:48

Tomu říkám nářez alá Slayer, fakt se mi to líbí. :rocken: :rocken: :rocken: :rocken: :rocken:
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Slayer

Příspěvekod danny1691 » 11. září 2015, 19:50

Tančete než to cenzura ušmikne

Obrázek
Skrytý obsah
...v pubertě se musí pořádně šo...t, ti ošklivější sportovat a úplní chcípáci dělat rámus jako paviáni v zoo.Franta Štorm

Kdo se bojí Endží nesmí do lesa

Angel.of.mine « úte 31. bře 2009 19:30:15 » jasné já sem zrovna v tu chvíli opravdu nechtěla nic jiného než k dannymu do náruče
Yumi, 22:31 Danny, můj úžasný Danny...
Bože, zachovej mi zdraví a mým manželkám schopnost pracovat

Obrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Ravenholm
Příspěvky: 1958
Registrován: 8. srpen 2008, 19:31

Re: Slayer

Příspěvekod matotu » 12. září 2015, 15:28

Zajímavý, ale nepochopil jsem, jestli to má ňákou pointu nebo něco takovýho.
„Ožralýýýý a stále sáááám, matotu je chuligán!“
- Arcturus, 25.2.2013

„Jak můžeš ty říct, že je něco pochybný??“
- Stick, 28.10.2016

„Kdesi cosi a toto.“
- sylvuša, pořád

Skrytý obsah
Obrázek
Uživatelský avatar
matotu
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 27
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1640
Registrován: 31. květen 2011, 20:53

Re: Slayer

Příspěvekod Atice » 12. září 2015, 22:41

Mně se to moc líbí. Mám pocit, jako by na mě dýchali staří dobří Slayer. :) A hlavně je tam Danny Trejo. :heart:
Uživatelský avatar
Atice
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 33
Bydliště: Nottingham (UK)
Příspěvky: 530
Registrován: 28. březen 2011, 22:29

Re: Slayer

Příspěvekod Hooya » 14. září 2015, 14:08

Mě ta nová deska vůbec nebaví.
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: Slayer

Příspěvekod Kezir » 14. září 2015, 17:56

Jelikož předešlou tvorbu spíše neznám, tak nemůžu srovnávat ... ale nová fošna je docela poslouchatelná
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Slayer

Příspěvekod Pest » 21. září 2015, 17:02

Za sebe musím říct, že důchodci se skutečně vytáhli. Pro mne to rozhodně není hudba na každodenní poslech, ale když si chce člověk (?) odpočinout od svého běžného hudebníčku, tak proč nesáhnout právě po této placce.
Uživatelský avatar
Pest
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1200
Registrován: 8. listopad 2009, 12:00

Re: Slayer

Příspěvekod tersas » 21. září 2015, 18:31

Jako velký fanda Slayer nemůžu novou fošnu hodnotit objektivně. Protože, když jí budu hodnotit, tak budu všude psát akorát to, jak je "super". :-)

Těšil jsem se jako malé dítě až něco konečně vydají. Škoda smrti Jeffa Hannemana. Kdyby mohl do tvorby desky zasáhnout, určitě by přidal na její kvalitě a deska mohla být víc vybroušená. Jestli dorazí Slayer do Česka na koncert tak určitě plánuji vyrazit.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Slayer

Příspěvekod Kain » 22. leden 2018, 17:44

http://loudwire.com/breaking-news-slaye ... well-tour/

http://www.blabbermouth.net/news/slayer ... orld-tour/

Slayer se loučí, pojedou poslední turné a pak konec. Jasně, třeba Judas Priest by si slovní spojení jako "rozlučkové turné" a "poslední album" mohli dát patentovat, ale tady bych tomu věřil přece jen trochu víc. Araya o možném konci mluvil už delší dobu (viz linky výše). Na druhou stranu známe Kerryho KInga a jeho vztah k penězům, byznysu apod., i proto se mi nezdá, že by to chtěl se Slayer zabalit v pouhých 54 letech.

Každopádně účast na koncertě je povinností, pokud se nedostane na Česko, Vídeň to jistí.
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Slayer

Příspěvekod tersas » 22. leden 2018, 18:16

A do prdeIe !!!! To néé. :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Slayer

Příspěvekod ov42 » 22. leden 2018, 19:35

Kiss se loučili už někdy v roce 2001, Škorpíci asi před pěti lety, Judas taktéž.
A Slayer po vydání poslední desky říkali, jak mají písní co nedokončili nebo se nevešly na desku že z nich mají dobrý základ pro tu další. Zajímalo by mě, čím se takovej Kerry bude živit, do důchodu má ještě deset let minimálně.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Slayer

Příspěvekod tersas » 22. leden 2018, 19:56

To není o Kerry Kingovi, ten má rád penízky. Ten je schopen hrát ještě v sedmdesáti. Ale Tom Araya chce končit. A to dlouhodobě. Ten o tom mluvil ještě před vydáním Repentless. Možná o tom něco kecal - naznačoval ještě v době kdy žil Jeff Hanneman. Právě Tom chce jít do důchodu. A bez něj?! To přece nejde.
Jako věřím tomu, že Kerry je schopnej jet dál. Peníze vždy na prvním místě. Najme zpěváka, basáka.... , ale kdo pak bude zvědavý na takový Slayer?
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Slayer

Příspěvekod ov42 » 22. leden 2018, 20:02

Myslím si, že v roce 2009 by 99 % metlošů dalo otázku, kdo by byl zvědavej na Accept bez Uda Dirkschneidera :P . Včetně mě. A jak jsem v sobotu do toho zapadákova na ně frčel a jak nadšenej jsem se vrátil 8-) .
Uznávám, že taková náhradajako se povedlo Accept se jen tak nepovede a Tomáš je pro Slayer hodně charakteristický a horko těžko nahraditelný.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Slayer

Příspěvekod tersas » 23. leden 2018, 19:04

SLAYER Announces North American Tour Dates With LAMB OF GOD, ANTHRAX, BEHEMOTH, TESTAMENT

Tak začátek konce byl oznámen. Poslední tour legendy Slayer začne 10.května v San Diegu (USA) Zde je počtení v angličtině:
http://www.blabbermouth.net/news/slayer-announces-north-american-tour-dates-with-lamb-of-god-anthrax-behemoth-testament-blabbermouth-net-presale/

A zde se píše něco o tom, že Kerry chce nějakým způsobem pokračovat. Nejsem tak zběhlý v angličtině, ale chápu to tak, že bude dál skládat muziku, i když Slayer už nebude. Něco o tom zde:
http://www.blabbermouth.net/news/slayer-fans-will-always-get-music-from-kerry-king-says-his-wife/

Tak doufám, že dorazí i sem k nám. Úplně nejlepší by bylo, kdyby to turné trvalo aspoň 2 - 3 roky a zastavili se v Česku víckrát než jednou. A vzhledem ke skutečnosti, budou-li hrát ve Vídni, asi vyrazím i tam.
Naposledy upravil tersas dne 23. leden 2018, 20:04, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Slayer

Příspěvekod ov42 » 23. leden 2018, 19:10

A na konci by bylo super rozhodnutí to odložit na neurčito a vydat nové album. Kerry zjevně skončit nechce, je tam něco o tom, že se doslechl o konci Slayer, čili je tam dost ironie, kterou chce naznačit, že to není jeho rozhodnutí a touha. Ani se mu nedivím, že chce hrát dál. Mě by se po 35 letech žití na volné noze do fabriky na směny taky vstávat nechtělo.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

PředchozíDalší

Zpět na Thrash Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník