Slayer

Moderátor: Hooya

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Slayer

Příspěvekod Kezir » 5. květen 2013, 0:01

AtT: Nezbývá mi než s tebou souhlasit.....
Sice jsem ho tolik neznal, ale "R.I.P." vlna co se zvedla na internetu byla mocná, tolik kapel, tolik fanoušků na něj vzpomíná a člověk si tak uvědomí jaká osobnost odešla. Člověk který utvářel jeden hudební styl a inspiroval tisíce dalších hudebníků.
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Slayer

Příspěvekod o.p.a.t » 5. květen 2013, 0:15

Mne strašně mrzí, že jsem nestihl Slayer s Jeffem vidět naživo... Zrovna asi tak týden zpátky jsem poslouchal "Reign in Blood" a pro sebe si říkal: "Megadeth jsem viděl (a nic moc), Anthrax mi moc nebaví, ale uvidím je na Brutalu, Metallicu nějak vidět nechci, ale Slayer bych z tý tzv. "velký čtyřky" chtěl vidět hodně." ... a teď tohle ...
Uživatelský avatar
o.p.a.t
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Rokycany / Praha
Příspěvky: 2879
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 13. červenec 2008, 10:33
Aktivní v kapelách: Mallephyr, Stíny Plamenů, War for War (live)

Re: Slayer

Příspěvekod tersas » 5. květen 2013, 8:33

To se teda dějou věci. Člověk není pár dní na netu a nestačí se divit. Já viděl Slayer v kompletní sestavě jenom jednou. Věřil jsem, že se Jeff Hanneman uzdraví, vrátí k hraní, a že Slayer přijedou do Evropy a zahrají i u nás. Slayer patří mezi moje 3-4 nejoblíbenější kapely. Tahle špatná zpráva mě dostala. :-( :-( :-(

// Edit:

Poslouchám teď skladbu South of Heaven, vlastně jsem si pustil celé album, a nějak my furt nedochází, co se stalo. Kolik úžasných písní Jeff složil. Byl nedílnou součástí skupiny a teď je pryč. :cry:
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Slayer

Příspěvekod highlander » 5. květen 2013, 10:26

I já byl v šoku, když to hlásíli v bedně na Nově (na naše TV stanice je to tedy co říct). Nějak moc ta zubatá po metalových hudebnících a rockerech všeobecně v poslední době jde. To, že bude chybět vo tom žádná :cry: , o důvod víc je teď hnát do uší. Slayer jsou také moje srdcovka a v TM možná resp. určo největší. Ještě, že jsem měl tu čest je dát naživo :hi: . Hlavně, doufám, že kapela pojede dál, to by byla velká škoda a Jeff by to určitě také nechtěl, aby to zabalili.
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 55
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 881
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Re: Slayer

Příspěvekod Kain » 5. květen 2013, 11:02

hlavně by se teď měl Kerry vysrat na nějaké dohadování o peníze, normálně se domluvit s Davem a aspoň tři členové původní sestavy by mohli odjet turné na počest Jeffovy památky. Jestli bude s nimi jako čtvrtý hoblovat Pat O Brien, Gary Holt nebo někdo úplně jiný, je celkem šumák. Ale bylo by zejména nyní nedůstojné nechat Davea doma...
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Slayer

Příspěvekod o.p.a.t » 5. květen 2013, 11:03

To se nebojím, že by si Kerry nechal ujít zisky.
Uživatelský avatar
o.p.a.t
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Rokycany / Praha
Příspěvky: 2879
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 13. červenec 2008, 10:33
Aktivní v kapelách: Mallephyr, Stíny Plamenů, War for War (live)

Re: Slayer

Příspěvekod Kain » 5. květen 2013, 11:07

jasné, ale tak nějak doufám, že by se to mohlo dát do pořádku... Jeff byl pro Slayer naprosto klíčová postava, jak jinak mu vzdát poctu než způsobem, který jsem zmínil?
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Slayer

Příspěvekod tersas » 5. květen 2013, 11:20

Bojím se ještě jedné věci. Asi před třemi roky (ještě před kousnutím pavoukem) v jednom rozhovoru Tom Araya říkal něco o konci Slayer. Že se cítí starý a unavený a tak. A protože Kerry King tolik lpí na penězích a do toho ta smrt Jeffa. Tak se může taky stát, že Tom to zabalí a po světě pak bude jezdit Slayer, kde bude jiný basák-zpěvák, jiný kytarista a jinej bubeník. Takový Slayer revival.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Slayer

Příspěvekod Kain » 5. květen 2013, 11:27

no, pokud by to zabalil Tom, Kerry se definitivně zbláznil a chtěl koncertovat dál, tak myslím, že na koncerty Slayer už by nepřišel vůbec nikdo. Ale nemyslím si, že by teď skončili. Už kvůli Jeffově památce budou chtít ještě nějakou tu chvíli hrát.
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Slayer

Příspěvekod ov42 » 9. květen 2013, 22:14

Evropské letní turné proběhne podle plánu.

EDIT: Dave Lombardo v rozhovoru řekl, že stále neví, jestli na turné bude hrát, ač by si to moc přál. Smrt kolegy už ochladila nejedny horký hlavy, je to sice smutný, že to často musí dojít tak daleko, ale doufejme, že alespoň k tomu to pomůže i tentokrát. Chtěl bych Slayer ještě vidět naživo a a snad World Painted Blood nebylo jejich albem posledním
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Slayer

Příspěvekod ov42 » 30. květen 2013, 7:04

Jon Dette bude hrát v červnu s Heathen na evrospkém turné (zastávka je i v Praze). To znamená, že je vyloučeno, aby ve stejné době jel turné se Slayer. To by zase mělo naznačovat jinou věc. Nechci to zakřiknout, ale Lombardo je snad zpátky! Což by mi udělalo velkou radost.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Slayer

Příspěvekod o.p.a.t » 31. květen 2013, 9:01

Není. Novým stálým bubeníkem je Paul Bostaph. Gary Holt zároveň stále bude obsluhovat strunný nástroj.
Uživatelský avatar
o.p.a.t
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Rokycany / Praha
Příspěvky: 2879
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 13. červenec 2008, 10:33
Aktivní v kapelách: Mallephyr, Stíny Plamenů, War for War (live)

Re: Slayer

Příspěvekod Hooya » 31. květen 2013, 9:05

Paul je zpět, chudák. Všude si ho přehazují a následně vyměňují za zakládající členy. Snad s ním zase nevyjebou, bubeník je to excelentní.
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: Slayer

Příspěvekod Besofen » 11. únor 2014, 14:15

https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hph ... 1363_n.jpg koukejte po kom pojmenovali v Polsku jeden kruhový objezd :) :palec:
Uživatelský avatar
Besofen
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvky: 468
Registrován: 29. prosinec 2010, 23:15

Re: Slayer

Příspěvekod GVK » 21. únor 2014, 19:57

Vážně! :D Fanoušci v aukci vydražili kruhák a nechali ho na rok pojmenovat po Jeffovi... tak to se hned tak nevidí!
http://slayer.webzdarma.cz/?a=2014-02-2 ... bjezd.html
Právě poslouchám: Slayer, Anthrax, Atari Terror
GVK
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 4
Registrován: 24. březen 2013, 13:33

Re: Slayer

Příspěvekod Ahurmen » 22. únor 2014, 14:00

Kdyby byl někdo naštvaný že nemůže mít svůj vlastní kruháč s Jeffovím jménem ve své sbírce, tak si může koupit basovku z jeho osobní sbírky:
http://www.ebay.com/itm/Jeff-Hanneman-E ... 1407983532

Je to oficiálně podporavaná aukce přímo ESP.
Ahurmen
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Příspěvky: 907
Registrován: 18. červenec 2012, 21:42

Slayer představují skladbu z připravovaného alba!

Příspěvekod Metallum [Bot] » 25. duben 2014, 21:36

Obrázek
Slayer představují skladbu z připravovaného alba!
Americká thrashmetalová legenda SLAYER na předávání cen Revolver Golden Gods (cena za nejlepší živou skupinu a za nejoddanější fanoušky) představila novou píseň Implode z připravovaného alba, které by mělo vyjít zkraje příštího roku. Skladba je rovněž zdarma ke stažení na oficiálních webových stránkách www.slayer.net. Kapela také nově podepsala kontrakt s labele... Zobrazit celý článek »
Robot Orbis Metallum
Uživatelský avatar
Metallum [Bot]
Metallum Bot
 
Věk: 16
Bydliště: metallum.cz
Příspěvky: 894
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09

Re: Slayer

Příspěvekod Ensom » 2. květen 2014, 16:08

Človek sa ani nenazdá a už je to rok... :-(
Uživatelský avatar
Ensom
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 42
Bydliště: South of Heaven
Příspěvky: 11
Registrován: 7. leden 2014, 21:23

Re: Slayer

Příspěvekod Besofen » 17. duben 2015, 11:19

takový song bych od nich nečekal, ale proč ne :)
Uživatelský avatar
Besofen
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvky: 468
Registrován: 29. prosinec 2010, 23:15

Re: Slayer

Příspěvekod Kain » 17. duben 2015, 11:48

celou dobu jsem čekal, kdy se to rozjede - a nedočkal jsem se :) trochu nuda, moc nerozumím tomu, proč byl na první singl vybrán právě takový song.
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

PředchozíDalší

Zpět na Thrash Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron