Malachai

Klasická kytarová hudba s mnoha podžánry od rock'n'rollu přes psychedelic rock až k elektronickému rocku

Moderátor: littlewitch

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Malachai

Příspěvekod Assassin Danda » 15. září 2015, 14:30

Obrázek

Malachai
Země: UK
Žánr: Indie/alternative rock (ačkoli v tom člověk nalezne mnohem víc ;-) )
Sestava:
Gee Ealey (zpěv)
DJ Scott Hendy (hudba)

Bla bla bla:
Duo Malachai "objevil" Geoff Barrow z Portishead. Nevím, kde k nim přišel, ale Bůh mu žehnej.
K Portishead Malachai též váže Dynamo Productions, projekt DJe Scotta Hendyho (známého též jako Boca 45) s DJem Andy Smithem z Portishead.
Přestože mají 3 alba (z nichž minimálně to poslední je naprostá chuťovka), do obecného podvědomí se dostal jenom singl Snowflake. Navíc jen proto, že byl na soundtracku FIFA 2011. Vypadá to, že fanoušci fotbalu mají lepší vkus, než fanoušci hudby.
Singl Down To Earth byl použit v traileru na seriál Constantine.
Beyond Ugly je poslední album jejich "Ugly" trilogie. Protože život je z**d, vypadá to, že nic dalšího v plánu nemají.

DISCOgrafie:
Ugly Side of Love
Obrázek

Return to the Ugly Side
Obrázek

Beyond Ugly
Obrázek

Ochutnávky: Malachai mají nejen skvělý songy, ale i klipy, tak se na ně koukejte podívat nebo dostanete k Vánocům herpes (to je ten lepší případ. V horším případě dostanete Harapes.)
Sweet Flower


Snowflake


Let 'Em Fall


// Edit:

Beyond Ugly najíždím už dva měsíce, můj druhej nejlepší objev letošního roku. Rozhodně se musím pustit i do dvou předchozích alb, protože jejich zvuk je fakt výkonnej vibrátor a Geeho hlas... nějaká ještě lepší autoerotická pomůcka... Anální kuličky? Anální kolík s kočičím ocáskem? Těžké rozhodování...

Každopádně taky docela lucky find. Nevím, jestli tu někomu něco říká Path of Exile, počítačová hra, ve které denně transformuji svůj méněcenný čas na ještě méněcennější, ale to není důležité. Důležité je, že před dvěma měsíci vyšla nová expanze s čtvrtým aktem a tedy i novým final bossem, Malachaiem. Když jsem na youtube hledal, jak ten boss fight vypadá, vyplivlo mi to jako druhý video klip k Sweet Flower. A čirou náhodou jsem se rozhodl si to pustit. No a... zbytek story až po 22. hodině.

Jináč mě docela štve, že se Gary nijak zvlášť hudebně neangažuje. Kromě Malachai jsem akorát našel na discogs, že rapoval na posledním album Trip-hop/Acid Jazz/Downtempových The Federation, což je skupina, na kterou jsem ani na youtube ani na lastku nevyhrabal zhola nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Assassin Danda
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Brno
Příspěvky: 54
Registrován: 27. květen 2015, 9:06

Zpět na Rock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků