Chaos In Head

Klasická kytarová hudba s mnoha podžánry od rock'n'rollu přes psychedelic rock až k elektronickému rocku

Moderátor: littlewitch

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Chaos In Head

Příspěvekod Lulu » 13. květen 2008, 21:14

Chaos In Head

Obrázek

Skupina Chaos in head byla založena na přelomu let 1993/94, kdy bubeník Kopec opustil dnes již legendární Krabathor. Po bezejmenném studiovém záznamu obsahujícím písně "Chaos in my head" a "Selfcontrol" v roce 1994 nahrála první demo "Flower Of A Blind Man" v sestavě: Chorche - kytara, Tom -zpěv (dnes Flood), Jojo - kytara,Medvěd - basa,Kopec - bicí.Pod dojmem této nahrávky byla kapela označena za jednoho z průkopníků crossoveru u nás. Rok 1995. K mikrofonu nastoupil kytarista Jojo.> Čtyřčlenná sestava natočila druhé demo "Promo 95". Na jaře příštího roku - po neshodách uvnitř kapely - byla přerušena činnost. V letech 1996 až 2000 Chaos in head v podstatě nefunguje. V roce 2001 nahráno demo CD "Negativy" v sestavě: Chorche - kytara, Mrak - zpěv, Medvěd - basa, Kopec - bicí. Účast v soutěži Rock Made in Gambrinus. 2002 - demo CD " In 2002". Opět účast v RMiG. V roce 2003 na post zpěváka nastoupil Zdeanál. Na podzim 2003 je skupina finálovým účastníkem soutěže Plzeňská bítová liga. V prosinci 03 byla kapela vybrána do finále slovenské soutěže Runway 2003. V dubnu 2004 skupina dokončila práce na svém prvním oficiálním CD "Opium" (vydáno vlastním nákladem). Květen 2004 - kapela vybrána do soutěže Česká rocková liga. Na podzim téhož roku Chaos in head absolvovali spolu s kapelami Pungent Stench, Behemoth, Hypnos a Disfigured Corpse 9-denní turné po Čechách,Moravě a Slovensku,na kterém ale bohužel bubeník Kopec obdržel komplikovaný zánět šlach a kapela byla nucena se téměř na půl roku odmlčet. V polovině roku 2005, už s uzdraveným bicmenem, tak bylo možné natočit první videoklip k písni "Klesám" z alba " Opium". Klip byl v premiéře vysílán 16.12.2005 v pořadu Madhouse na Tv 'Očko. Na sklonku roku kapelu opustil dlouholetý basista a zakládající člen Medvěd, aby se novým drtičem na tlustých strunách stal S.V.A.T. V nové sestavě kapela v únoru 2006 nahrála ve studiu Shaark 2-skladbový promosingl - na rozdíl od "Opia" v angličtině. Práce ve studiu byly vizuálně zdokumentovány a tento materiál byl použit k výrobě druhého videoklipu s názvem "Feel". Premiéra 2.6.2006 opět v Madhouse na 'Očku. Téměř současně ale kvůli naprostému nedostatku volného času ze skupiny odešel zpěvák Zdeanál. Po náročném hledání a zkoušení tak uprostřed prázdnin 2006 kapela do svých řad přivítala teprve 18-tiletou zpěvačku Petru. S touto mladou krví byl během tří měsíců vytvořen materiál pro druhé CD.



Sestava:

PETRA - zpěv

CHORCHE - kytara

SVAT - basa

KOPEC - bicí



Diskografie

2007 Rezzonation
2006 Promo 2006
2004 Opium
2001 Negativy
1995 Promo 95
1994 Flower of a Blind Man


http://www.chaosinhead.com
http://bandzone.cz/chaosinhead

Videa:

In My Head



Feel



P.S. Nevím jestli zařazení do rocku je správné :? ...
/Edit by Jiggy-tak jsem pátral a zařazení této kapely zní: Extreme hard pop. No prostě mě to přijde jako jinak vyjádřený rock :) a co se týče podle poslechu, tak bych taky tak usuzoval, že to nikam přesouvat nebudem ;)
Obrázek
Náš svět měl být až příliš krásný na to, aby byl skutečný...
Uživatelský avatar
Lulu
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 31
Bydliště: Zlín
Příspěvky: 787
Registrován: 17. listopad 2007, 23:07

Re: Chaos In Head

Příspěvekod Denarka » 13. květen 2008, 21:38

Hodně dobrá skupina. Na jejich koncertě jsem byla 2krát a fakt dobrý, šla bych klidně zas. Ta zpěvačka má úplně skvělý hlas a na to, že je to ženská, před ní smekám. :rocken:
Přerushit sekerou na dvě části !!! (Debustrol)
Uživatelský avatar
Denarka
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 31
Bydliště: Zlín
Příspěvky: 127
Registrován: 27. leden 2008, 22:05

Re: Chaos In Head

Příspěvekod Flash » 13. květen 2008, 21:54

Vůbec nezmám tuhle kapelu, ale podle poslechnu takové slabší Guano Apes a Sandra Nasic ;) Není to zlé :)
Nobody Said That Everything Comes As You're Wishing
Nobody Said That Tears Won't Be Flooding Your Eyes
Life Is a Coin Once Thrown That Will Never Stop Flipping
Hold Your Head Up And Accept Its Both Bitter Sides


Call It Misery, Call It Curse, Ans Call It Pain
It’s Your Destiny, Your Burden And Your Fate


You Have To Try, To Face It All
You Have To Fight, On Your Own Side!
You Need To Try, (To) Avoid To Fall
You Need To Stay, The Strongest Prey!


Six Degrees Of Separation
Uživatelský avatar
Flash
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 41
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3401
Registrován: 30. leden 2008, 1:21

Re: Chaos In Head

Příspěvekod Zoro » 6. červenec 2008, 21:05

já jsem taky byl ve zlíně na koncertě a vubec to neznělo špatně...taky jsem si myslel když jsem to poprvé slyšěl tak že to je guano apes... :headbang:
Zoro milovník žen :)
Uživatelský avatar
Zoro
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Vizovice
Příspěvky: 975
Registrován: 28. červen 2008, 15:24

Re: Chaos In Head

Příspěvekod Oskar999 » 6. červenec 2008, 21:08

uplne super kapelka, na zivo jsem je videl 2x a pokazdy naprosto super. chtel jsem si koupit CD ale na Basin si privezly jen 4 kousky :( a na me se nedostalo
Přísahám věčnou věrnost Umbrtkovi a skartokratickému státnímu zřízení!
Uživatelský avatar
Oskar999
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 37
Bydliště: od Plzně
Příspěvky: 2419
Registrován: 27. listopad 2007, 23:26

Re: Chaos In Head

Příspěvekod Prehistor » 12. září 2008, 17:55

Budou na WMoRu, jestli vstupenka nelže :D, akorát na vstupence je chaoz.
Nemějte me za debila kdyby se náhodou splet, nebo to bylo už známé :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Prehistor
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 560
Registrován: 4. srpen 2008, 7:09


Zpět na Rock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron