Lucie

nezapomenutelná rocková kapela z ČR

Klasická kytarová hudba s mnoha podžánry od rock'n'rollu přes psychedelic rock až k elektronickému rocku

Moderátor: littlewitch

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Lucie

Příspěvekod Ellrohir » 21. prosinec 2012, 11:41

Hooya píše:já učitelce vypálil rybník se svým "Sem skoro panic, není to lehký, nešel bych za nic, do ňáký děvky..." :winky: :lol:


tohle u nás udělal zhruba ve stejný době jeden kluk taky...akorát že moc nezpíval, ale spíš to jen odříkával...takže učiteli by snad až tolik nevadilo téma, ale žalostnej pěveckej výkon :)

(jinak sorry že cituju tak starej příspěvek, ale když už jsi to tu po roce a půl oživil :) )
Pán ti dal oheň, meč a bagr!

On se pro vás nechal přibít na komín
On se za vás vláčel bahnem náleven
To on za vás jedl blafy U Koně
Mezi pražci měnil vodu v kolomaz
Cihly nikdy nepřestaly pět o jeho slávě


Musíme udělat masivní propagandu!

Zaplatil jsi podýmné?
Uživatelský avatar
Ellrohir
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Praha
Příspěvky: 2725
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. březen 2011, 23:56
Aktivní v kapelách: Ennorath , Ashes To Wind, Rhûngil

Re: Lucie

Příspěvekod Kain » 21. prosinec 2012, 11:48

případné turné Lucie láká, ačkoliv třeba Wanastovky byly letos na jaře ve Zlíně a kamarád, který stejně jako já má hodně rád obě kapely a jejich tvorbu z devadesátek, se vrátil naprosto znechucený. Uvidíme, ale naživo bych na ně vyrazil, minimálně splnit si jeden rest z mládí :)
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Lucie

Příspěvekod Hooya » 21. prosinec 2012, 16:34

Mně celkově přijde, že se Kodym poslední roky dočista zbláznil. Ale Lucie není jenom Kodym naštěstí, tak by to nemuselo být věru zlé a určitě bych za nimi vycestoval.
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Předchozí

Zpět na Rock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron