Green Day

Klasická kytarová hudba s mnoha podžánry od rock'n'rollu přes psychedelic rock až k elektronickému rocku

Moderátor: littlewitch

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Green Day

Příspěvekod Garion » 6. prosinec 2012, 12:13

Jo, pozadu tu jsem, ale myslím, že to tady asi nikomu nevadí a ani u mě není GD na prvních místech co do oblíbenosti a nesleduju, co je u nich novýho nějak často. Jinak děkuju za upozornění na trojku, už jí poslouchám a na první dva poslechy musím říct, že mě zaujala mnohem víc než DOS. Přijde mi svižnější. A asi tam i dokážu na první dva poslechy písně mezi sebou rozeznat a nápěvy zapamatovat.

PS: upravil jsem trochu topic - přidání nových alb a incidentu Billieho Joea plus informace o koncertech.
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Green Day

Příspěvekod Dio » 11. leden 2014, 18:06

Z posedních alb se mi nelíbí jen Tre Jinak Kill The Dj je super
Obrázek
Obrázek [/URL]
Obrázek
Uživatelský avatar
Dio
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Karlovy Vary
Příspěvky: 44
Registrován: 9. leden 2014, 16:19

Re: Green Day

Příspěvekod Dag » 19. listopad 2016, 11:25

Včera večer jsem si pustil novou desku Green Day - Revolution Radio. Po mnoha letech od American Idiot zase deska, která si zaslouží být pamatována. Má typický rukopis GD, a zároveň není hudebně vyčerpaná, jako trilogie Uno, Dos, Tré, nebo deska následující, která mě tak moc nebavila, že si ani nepamatuji její název. Ač Green Day neposlouchám aktivně, tohle si asi místo v playlistu najde. :palec:
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Předchozí

Zpět na Rock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron